Domů » Bleskovky » Herní Nubia RedMagic nabízí stejnou výbavu jako OnePlus 8. Cena je ale příznivější

Herní Nubia RedMagic nabízí stejnou výbavu jako OnePlus 8. Cena je ale příznivější

Společnost OnePlus včera představila novou modelovou řadu OnePlus 8, která láká na velmi slušné hardwarové parametry. Co ale už tak příznivé nezůstalo, byla cena – tu letos výrobce nastavil hodně sebevědomě. Oproti tomu čínské ZTE, respektive jeho další brand Nubia, nedávno představilo svůj herní telefon se jménem RedMagic 5G, který nabízí bestiální výbavu v čele se Snapdragonem 865, 12 GB RAM a OLED displejem s 144Hz obnovovací frekvencí. Mezi další specifikace patří velmi rychlé 55W nabíjení a trojice fotoaparátů v čele s hlavním, 64Mpx snímačem.

nubia redmagic 5G 2
Zaměření je zcela zřetelné. Hráče uspokojí vysoká obnovovací frekvence displeje a dotykové plochy pro pohodlné hraní

Tip: Nubia RedMagic 5G je herní bestie se 144Hz displejem a podporou 5G

Třešničkou na dortu je podpora 5G sítí. V Evropě už byly spuštěny předobjednávky a ceny jsou vzhledem k výbavě velmi příznivé. V základní konfiguraci (8/128 GB) vás RedMagic 5G vyjde na 579 euro (15 tisíc Kč) a v případě, že sáhnete po vyšší verzi (12/256 GB), budete muset z kapsy vytáhnout 649 euro (zhruba 17 tisíc Kč). Dostupnost ani dodávky předobjednaných kusů zatím neznáme.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments