TOPlist

Herní Nubia RedMagic nabízí stejnou výbavu jako OnePlus 8. Cena je ale příznivější

nubia redmagic 5G 2

Společnost OnePlus včera představila novou modelovou řadu OnePlus 8, která láká na velmi slušné hardwarové parametry. Co ale už tak příznivé nezůstalo, byla cena – tu letos výrobce nastavil hodně sebevědomě. Oproti tomu čínské ZTE, respektive jeho další brand Nubia, nedávno představilo svůj herní telefon se jménem RedMagic 5G, který nabízí bestiální výbavu v čele se Snapdragonem 865, 12 GB RAM a OLED displejem s 144Hz obnovovací frekvencí. Mezi další specifikace patří velmi rychlé 55W nabíjení a trojice fotoaparátů v čele s hlavním, 64Mpx snímačem.

Tip: Nubia RedMagic 5G je herní bestie se 144Hz displejem a podporou 5G

Třešničkou na dortu je podpora 5G sítí. V Evropě už byly spuštěny předobjednávky a ceny jsou vzhledem k výbavě velmi příznivé. V základní konfiguraci (8/128 GB) vás RedMagic 5G vyjde na 579 euro (15 tisíc Kč) a v případě, že sáhnete po vyšší verzi (12/256 GB), budete muset z kapsy vytáhnout 649 euro (zhruba 17 tisíc Kč). Dostupnost ani dodávky předobjednaných kusů zatím neznáme.

Autor článku David Skopal
David Skopal
Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

Kapitoly článku