Domů » Bleskovky » Hearthstone pro Android je konečně tady, oficiálně však pouze pro tablety

Hearthstone pro Android je konečně tady, oficiálně však pouze pro tablety

Karetní hra Hearthstone: Heroes of Warcraft je již nějaký ten pátek dostupná pro iPad, majitelé tabletů s Androidem ovšem do nynějška museli setrvat. Čekání je však u konce, Blizzard totiž konečně uvolnil hru, která má již přes 20 milionů registrovaných hráčů, i pro platformu se zeleným robotem ve znaku. Oficiální cestou je titul dostupný pro tablety s úhlopříčkou displeje šest palců a více a podporována jsou zařízení s Androidem 4.0 nebo novějším.

 

Pokud však máte na svém přístroji root, můžete hru s pomocí návodu z fóra reddit rozchodit i na smartphonech s menším displejem, než udávají kritéria. Uživatelský zážitek se tím samozřejmě zhorší, zvyknout se ale dá na všechno a odměnou vám budou nekonečné hodiny zábavy kdekoliv si zamanete. Pro podporovaná zařízení je titul bezplatně dostupný v Obchodě Play.

Odkaz na Google Play

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

4 komentáře

  1. JKjdddd (neregistrovaný)

    Nechapu. Mam 6“ telefon, ale stahnout mi to nejde :-(

  2. Pidr (neregistrovaný)

    Nečekal jsem že to rozjedu i na HTC One mini, ale je to tak. Na displeji 4,3 je to sice jen taková sranda, ale už jenom pro ten pocit :-D

  3. Na HTC One (M7) se to hraje ještě krásně :) ale je to taková ta hranice si myslím… jo a root není potřeba :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).