Domů » Bleskovky » Harry Potter Wizards Unite je dostupný v ČR. Dokáže překonat legendární Pokémony?

Harry Potter Wizards Unite je dostupný v ČR. Dokáže překonat legendární Pokémony?

Snad všichni fanoušci světa Harryho Pottera netrpělivě vyhlíželi hru od studia Niantic, tvůrců populárního Pokémon GO, která nese název Wizards Unite. Ta je stejně jako předchozí počin Pokémon GO nebo Ingress Prime také založena na rozšířené realitě. Svět čar a kouzel z pera J. K. Rowlingové ožije na displejích mobilních telefonů společně s propracovanou dějovou linií, která vás jen tak nepustí.

Nepřehlédněte – recenze Harry Potter Wizards Unite: vítejte ve světě čar a kouzel

Harry Potter Wizards Unite je dostupný v ČR. Dokáže překonat legendární Pokémony?
Harry Potter Wizards Unite je dostupný v ČR. Dokáže překonat legendární Pokémony?

Harry Potter Wizards Unite se zahnat zklamání z předchozího titulu ze světa Harryho Pottera, kterým je Hogwarts Mystery. Ve hře se chopíte role vlastní postavy, která je členem speciální jednotky SSTF. V rámci příběhu se potkáte také se známými postavami, jako je samotný Harry Potter, Hermiona nebo Hagrid.

Harry Potter Wizards Unite můžete stahovat také v České republice

Pakliže jste někdy hráli či viděli někoho hrát některý z titulů studia Niantic, budete také ve Wizards Unite jako ryba ve vodě. Ve skutečném světě budete bojovat s virtuálními protivníky, jako jsou například vlkodlaci či mozkomorové. Nejprve si ale musíte zvolit jednu ze čtyř známých bradavických kolejí – Nebelvír, Mrzimor, Havraspár nebo Zmiozel. Poté se stačí vydat  k některému z bodů na mapě a začít plnit úkoly, které zachrání kouzelnický svět.

Po krátkém testování byla hra zpřístupněna ve větším množství států, mezi kterými nechybí ani Česko a Slovensko. Harry Potter Wizards Unite můžete stahovat z Obchodu Play, App Store nebo Samsung Galaxy Store.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin Prokop
Uživatel
Martin Prokop

No další rýžování…. Nianticu došlo že Pokemovni prostě v mnoha částech světa a sociálních skupinách netáhnou a Ingress se řítí do průšvihu Takže tam monetizace nehrozí.

U Ingressu se čeká definitivním vypnutím starého klienta na odliv velké aktivní části hráčů. A lidi kteří ze slova pokemon dostávají záchvaty smíchu nich peníze prostě také nekoukají.

Takže pokud mají servery a engine tak proč né další hru která je více kompatibilní v pojetí kontinentálního fantasy. Budou to další peníze .

niky79
Uživatel
niky79

To jsou blaboly:

„Pakliže jste někdy hráli či viděli někoho hrát některý z titulů studia Niantic, budete také ve Wizards Unite jako ryba ve vodě. “

Ne, uzivatel Ingressu ci PoGo opravdu nebude jako ryba ve vode. WPWU je trochu komplikovanejsi na pochopeni.

„Nejprve si ale musíte zvolit jednu ze čtyř známých bradavických kolejí – Nebelvír, Mrzimor, Havraspár nebo Zmiozel.“

To si hrat zvolit nemusi. Vlastne to nema na hru zadny vliv.