Domů » Bleskovky » Očekávaná hra z univerza Harryho Pottera je venku, zahrajte si ji už dnes

Očekávaná hra z univerza Harryho Pottera je venku, zahrajte si ji už dnes

Na novou hru nesoucí jméno nejslavnějšího kouzelníka jsme nejen v redakci čekali velmi dlouho. Harry Potter: Hogwarts Mystery konečně vychází na světlo světa, takže se i vy můžete ponořit do světa čar a kouzel. Výhodou či nevýhodou je, že se během hraní nezhostíte role „chlapce, který přežil.“ Hra se totiž odehrává sedm let před tím, než Harry nastoupil do Bradavic.

Nepřehlédněte – recenze Harry Potter Wizards Unite: vítejte ve světě čar a kouzel

Jako hráč si můžete s vlastní postavou vychutnat atmosféru Školy čar a kouzel, navštěvovat hodiny, navazovat přátelství, či jen tak bloumat po světě a potkávat známé i neznámé postavy, jako například Hagrida nebo profesora Brumbála. Hra je dostupná zdarma pro platformy Android a iOS.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

7 komentářů

 1. thedf413 (neregistrovaný)

  Samozřejmě není překvapením, že jako 99% mobilních her je to Pay2Win festival klikání s grafikou na úrovni prvního Half-Life, který je udělaný tak, aby pokud možno nešel bez placení dohrát, ale děti tomu dávají 5 hvězd a píšou komentáře typu „jsem unešena“ a „nádherná grafika“ :-)

  • Lincoln (neregistrovaný)

   Souhlasím, a to vážně dostalo takové hodnocení? Za takový The Sims Shit Harry Edition? Kam ten svět spěje …

  • Inak Toto na udivuje. Mobilne hry majú stále väčšiu náročnosť na HW, ale grafiku stále horšiu a horšiu.
   Teraz čo vyšlo od gameloftu Zombie MMO, na iOS to ide ledva a grafika nulová a na Surface neviem dať “Ultra” a tiež sa to seká a grafika taktiež skriplena.
   Pamätám sa na Asphalt 8. To išlo na Max aj na úplnom šunte a graficky je to lepšie než 90% konkurenčných hier.

   • zipiik (neregistrovaný)

    To muze mit 2 priciny – hra nepocita jen grafiku a cim otevrenejsi svet a lepsi AI, tim min vykonu zbyva na grafiku. A nebo jsou si autori vedomi sezonnosti techto her, proto orezavaji naklady a hra o optimalizaci neslysela.

   • Tak Asphalt je taky čistý koridor s jednoduchou geometrií… Takhle v podstatě začínaly první 3D hry (ať coby zobrazení na displeji nebo „skutečné“). Jednoduchý koridor.

   • Mahtiel

    Asphalt 8 nebo něco podobného jsem zkoušela snad i na Linii 520 a šlo to v poho. :)

 2. Mahtiel

  Na hru jsem se docela těšila, ale velice zklamala, takže cca po dvou třech dnech šla z mobilu… Prachsprostá klikačka vycucávající každým klukem omezenou energii… Děkuji, nechci…

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *