Domů » Bleskovky » Google večer představí Android P a další novinky: sledujte živě úvodní keynote

Google večer představí Android P a další novinky: sledujte živě úvodní keynote

Přesně za hodinu začíná v kalifornském Mountain View další ročník vývojářské konference Google I/O, kde opět nebude nouze o velké množství novinek. Tou nejvýznamnější by měla být nová verze systému Android P, ale řeč má přijít také na inovace v rámci obchodu Google Play a oficiální Google aplikace. Na programu jsou také novinky spojené s Android TV a Chromecastem, Google Asistent a Google Home, virtuální a rozšířená realita, Chromebooky a v neposlední řadě také bezpečnost napříč celým ekosystémem Googlu.

Keynote (Google I/O '18)

Úvodní keynote startuje už dnes v 19:00 našeho času. Po skončení se na SMARTmanii můžete těšit na souhrnné články o všech důležitých novinkách.

Android P je tady, Google vydal první preview pro telefony Pixel. Jaké jsou novinky?

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).