Sledujte nás na YouTube

Google uvolnil zdrojové kódy Androidu 4.0.1

Na vydání zdrojových kódů nové verze operačního systému Android 4.0 se netrpělivě čeká, avšak podle informací od ředitele společnosti Notion Ink Rohana Shravana bychom se měli dočkat už 17. listopadu, což je mimochodem den, kdy se v Evropě začne oficiálně prodávat smartphone Samsung Galaxy Nexus, který bude vůbec prvním telefonem se čtyřkovým Androidem na trhu (a na který se velice těšíme).

Aktualizováno: Rohan Shravan zřejmě neměl příliš přesné informace, protože Google před malou chvíli překvapivě začal uvolňovat zdrojové kódy k Androidu 4.0.1 (další informace naleznete zde).

- - -

Zdroje: AndroidOS.in, Engadget

Michal Javůrek

4 komentáře

 1. mino (neregistrovaný)

  Nechápem ako môžu zahranične média dávať váhu niečomu čo povie Rohan Shravan. Ten o tom kedy vyjde ICS source code vie asi toľko ako ja, iba preberá všeobecne známe špekulácie a tvári sa že má nejaké kontakty u Googlu. . Že to bude po začiatku predaja Nexus Prime sa prepoklada už dlho.

  Tak ako keď vravel o predstavení ICS a prtom iba zopakoval čo povedal Eric Schmidt.

  Ak by mal nejaké kontakty na Google, tak by jeho Adam nevyšiel s Android OS 2.x bez Google apps, mal update na Honeycomb a nemusel by čakať na source code ICS kým mu z neho spravia port chlapíci z Tablet Roms.

 2. mino (neregistrovaný)

  Tak ako som písal, Rohan iba kecal

  Source code bol pred chvíľou uvoľnení

 3. Senky (neregistrovaný)

  takto to vyzera ked kecmi naserieš google :D super

 4. s.s.rock (neregistrovaný)

  Zase alespon maji vyvojari na XDA pracovat, mimochodem portace na HTC HD2 uz je ale cekalo se prave na zdrojove kody, bo tam jeste hodne veci nefunguje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *