Domů » Bleskovky » Google se se svými hroznými smajlíky loučí dopisem na rozloučenou

Google se se svými hroznými smajlíky loučí dopisem na rozloučenou

Google se loučí s emoji ve tvaru „blobu“, a tak v nadcházející verzi Androidu, které ponese označení začínající písmenem O, už budou klasičtí smajlíci s kulatými žlutými obličeji a humanoidními postavami. Podle průzkumu serveru PhoneArena až 50 % čtenářů potěšilo, že z jejich smartphonu zmizí blob emoji.

V pondělí 17. července byl světový den emoji, přičemž při této příležitosti Google na svém blogu zveřejnil článek, ve kterém se srdečně loučí s emoji ve tvaru blobu. Internetový gigant tím potvrdil to, že se podivní smajlíci v následující verzi Androidu už neobjeví. A stejně jako při navrhování blob emoji, tak i při loučení s nimi byl Google velice kreativní.

Google dopis na rozloučenou složil z úryvků několika písní od umělců, jako jsou Taylor Swift, Rod Stewart, Fleetwood Mac, Mariah Carey, Kelly Clarkson a další. Pro milovníky blob emoji společnost připravila překvapení. I nadále budou k dispozici jako nálepky v chatovací aplikaci Google Allo.

Michaela Brázdilová

4 komentářů

  1. No, mne se zase tyhle smajliky docela libily, takze bych je nenazval hroznymi.

  2. marastudna 50

    Neřešil bych Smajlíky-ale podstatu a tou je Podstata-co přinese Novej Android Oreo-8.0

    • Líbí se mi s jakou suverenitou zde zmiňujete Oreo jako název pro novou verzi systému. Zřejmě budete nováček v problematice ohledně pojmenovávání verzí, a proto vám napovím. Mýlíte se. ;)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).