Domů » Bleskovky » Google připravuje tři nové Pixely, všechny mají dostat Snapdragon 835

Google připravuje tři nové Pixely, všechny mají dostat Snapdragon 835

Společnost Google už za necelý měsíc odhalí novou verzi systému Android, prozatím se schovávající za písmenko O. Příští zelený robot by měl být hotov později v tomto roce, přičemž jeho prvními nositeli budou tradičně zařízení Nexus a Pixel. Pro letošek navíc Google chystá Pixely nové, podle posledních spekulací dokonce mohou přijít rovnou tři.

pixel-2-snapdraogn-835-aosp-1000x503

Kód objevený na oficiálním webu Android Open Source Projectu (AOSP) odhalil kódové názvy Walleye, Muskie a Taimen, přičemž první dva mají být pokračovateli loňských Pixelů, poslední by pak mohl být šestipalcový tabletofon či malý tablet. U všech tří zařízení je v kódu zmíněn čipset MSM8998, který je znám jako Snapdragon 835. O výrobu letošních Pixelů by se stejně jako loni měla postarat společnost HTC.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. No doufám že budou hezčí než ten paskvil co tu je teď.

  2. MIROSLAV (neregistrovaný)

    A ta cena,už se těším

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *