Domů » Bleskovky » Google Play se dočkal nové sekce. Každý týden představí aplikaci ve slevě

Google Play se dočkal nové sekce. Každý týden představí aplikaci ve slevě

Google před několika málo dny ve svém obchodě Google Play představil zcela novou sekci (odkaz). Ta každý týden představí jednu z mnoha aplikací či her, které budou v daný týden zcela zdarma. V tuto chvíli není ještě sekce viditelná pro všechny, Google ji postupně zpřístupňuje, proto pokud ji v obchodě Play zatím nevidíte, nepropadejte panice a zkuste pár dní vyčkat :-)

screenshot_20170328-001926

Například tento týden je aplikací zdarma hra Card Wars – Adventure Time, jejíž běžná cena je 95 Kč. Sekce je viditelná jak z mobilního zařízení, tak i webového rozhraní. Google tak dohání Apple, který podobný krok již dávno učinil jako formu propagace pro nové aplikace. Neváhejte tedy a pusťte se do stahování.

Card Wars - Adventure Time
Cena: To be announced

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

6 komentářů

 1. A že by jste napsali, jak a kde tuto sekci najdeme? Tuna balastu, ale ty důležité věci nenapíšete aka opisujeme zahraniční weby na koleni.

  • Lukáš Čambala

   Pěkný den, funkce je do Google Play zaváděna postupně na základě regionů. Pokud ji ve své aplikaci zatím nevidíte, ještě pro váš region vypuštěna nebyla. Jinak ji najdete přímo na hlavní stránce. :)

  • medvidek: co takhle zkusit přidat trochu slušnosti? kluci tady dělají super web a ty máš problém se pomalu i slušně vyjádřit. pak to v diskuzích na netu nemá vypadat tak, jak to vypadá, když mají k PC přístup takový lopaty jako ty :)

   • srnka: nevidím jediný sprostý slovo a lopato říkej svým rodičům laskavě. Za druhé si myslím, že je můj komentář je naprosto v pořádku.
    Pokud v článku napíšeš že vyšla nová supr-propr hra a že ji dáváš 1000 hvězdiček a doporučíš ke stažení, tak je asi celkem zásadní napsat název hry a kde ji stáhneš, nemyslíš? Jinak ztrácí článek smysl a stejně tak to bylo i s tímto článkem..

    Za třetí, nikomu neberu to, že dělá supr web ( btw. web vlastní s.r.o. která „vydělává“ na provoz reklamou jako miliony dalších webů – a né žádní tvý kluci z horní dolní ) ale to, že tyhle chyby ( nebo jak to nazvat ) se tu objevují co každý týden.. a jak je vidět, tak nejsem sám kdo hledal odpověď..

 2. Kde mohu nalézt tu sekci?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).