Domů » Bleskovky » Google Play Music Family Plan: Za 15 dolarů poslouchá celá rodina

Google Play Music Family Plan: Za 15 dolarů poslouchá celá rodina

Konkurence v oblasti streamované hudby je velmi široká, což má pozitivní dopad na ceny předplatného a speciální balíčky. Google se nechal inspirovat Apple Music a kromě klasického předplatného Google Play Music pro jednotlivce nabízí nově plán pro rodiny.

  

Nabídka jakoby z oka vypadla právě Apple Music – za 14,99 dolarů může poslouchat až 6 členů rodiny, tudíž se dá ušetřit zapojením pouhých dvou lidí; předplatné pro jednotlivce totiž běžně v USA stojí 9,99 dolarů. Dá se počítat, že pro našince bude rodinná nabídka ještě zajímavější, neboť předplatné pro jednotlivce u nás stojí pouze 149 korun (namísto 240 Kč podle přepočtu). Rodinný tarif by pak mohl stát o polovinu více, tedy asi 220 korun.

 

Google Play Music je možné používat nejen na telefonech a tabletech s Androidem, ale rovněž na zařízeních s iOS, na Chromecastu, Android TV a také ve webových prohlížečích na počítači. Google Play Music Family Plan má být spuštěn ještě v tomto roce. 

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).