Domů » Bleskovky » Google Mapy se dočkaly výrazných vylepšení. Okoukaly je od Waze

Google Mapy se dočkaly výrazných vylepšení. Okoukaly je od Waze

Google Mapy platí za jednu z nejlepších aplikací s mapovými podklady vůbec. Často ji využívají také řidiči jakožto navigaci a právě na ně cílí nová funkce, která je sice ve Spojených státech dostupná už nějakou chvíli, nicméně do našich končin se dostává až nyní. Pokud používáte jako řidiči navigaci Waze (která také patří Googlu), tak tuto funkci jistě velmi dobře znáte.

google maps mapy navigace

Jedná se o zobrazování důležitých informací pro řidiče, jakými jsou maximální povolená rychlost a především pozice radarů, které se na mapě objeví v podobě ikony. Aktualizace s touto funkcí je dostupná jak pro Android, tak pro iOS v celkem 40 zemích, mezi nimiž nechybí ani Česká a Slovenská republika.

Mapy
Mapy
Autor: Google LLC
Cena: zdarma

Ačkoli stejnou aktualizaci dostávají oba hlavní mobilní systémy, pouze na Androidu můžete nahlašovat pozice mobilních radarů. Doufejme, že také iOS tuto možnost brzy dostane.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zlychlapec
Uživatel
zlychlapec
Offline

Může mi někdo ze smartmanie vysvětlit, proč zas mití moje příspěvky bez toho, aby byly urážlivé, někoho napadaly a které jsou striktně k tématu? Zas mindráček?

PetrSP7
Uživatel
PetrSP7
Offline

Jo bez pozic radarů se správnej českej řidič neobejde. K čemu nějaký blbý značky, my jsme přece nejchytřejší na Zeměkouli … :-P

lukass71
Uživatel
lukass71
Online

„Aktualizace s touto funkcí je dostupná jak pro Android, tak pro iOS v celkem 40 zemích“

Nejen Cesi, uprimne funkci docela vitam :)

Tedy
Uživatel
Tedy
Offline

Waze vlastní google že?