Sledujte nás na YouTube

Google Inbox je možné nově stáhnout bez pozvánky

 

Na konci loňského roku představil Google malou revoluci ve vnímání mailové komunikace, službu Inbox. Její největší výhoda tkví v automatickém třídění emailů s vyzdvihnutím skutečně důležitých zpráv, přičemž automatika třídění závisí na uživatelových návycích. Dosud byl přístup k aplikaci Inbox podmíněn pozváním, od včerejšího dne si ji však mohou stáhnout všichni uživatelé systémů Android a iOS.

Inbox pro všechny přichází i s řadou nových funkcí. Novinkou je například Trip Bundles, pokud plánujete výlet, Inbox automaticky sdružuje příchozí emaily, které obsahují informace o ubytování, letenkách, rezervacích apod. Druhou novinkou je Undo Send, což je funkce, která vám dovolí několik sekund po odeslání emailu jeho dodatečnou editaci.

Google Inbox si můžete stáhnout zdarma z následujících odkazů. 

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *