Domů » Bleskovky » Google Inbox je možné nově stáhnout bez pozvánky

Google Inbox je možné nově stáhnout bez pozvánky

 

Na konci loňského roku představil Google malou revoluci ve vnímání mailové komunikace, službu Inbox. Její největší výhoda tkví v automatickém třídění emailů s vyzdvihnutím skutečně důležitých zpráv, přičemž automatika třídění závisí na uživatelových návycích. Dosud byl přístup k aplikaci Inbox podmíněn pozváním, od včerejšího dne si ji však mohou stáhnout všichni uživatelé systémů Android a iOS.

Inbox pro všechny přichází i s řadou nových funkcí. Novinkou je například Trip Bundles, pokud plánujete výlet, Inbox automaticky sdružuje příchozí emaily, které obsahují informace o ubytování, letenkách, rezervacích apod. Druhou novinkou je Undo Send, což je funkce, která vám dovolí několik sekund po odeslání emailu jeho dodatečnou editaci.

Google Inbox si můžete stáhnout zdarma z následujících odkazů. 

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).