Domů » Bleskovky » Google Fotky zamířily mezi elitní aplikace: v Google Play zaznamenaly miliardu stažení

Google Fotky zamířily mezi elitní aplikace: v Google Play zaznamenaly miliardu stažení

Aplikace Google Fotky byla představena v roce 2015 na vývojářské konferenci I/O. Pro většinu uživatelů se stala výchozím prohlížečem a zároveň i zálohou fotografií, Google totiž pro archivaci fotogalerií nabízí neomezený prostor, majitelé smartphonů Pixel dokonce mohou takto ukládat snímky zcela bez ztráty kvality. Nelze se tedy divit, že počet uživatelů Google Fotek ustavičně roste.

Na nedávné vývojářské konferenci I/O se Google pochlubil, že po dvou letech používá fotky každý měsíc více než půl miliardy uživatelů. Nyní obchod aplikací Google Play odhalil, že se dokonce Fotky dostaly mezi elitní aplikace, které se mohou pochlubit více než miliardou stažení. Kromě Androidu si mohou Google Fotky stáhnout i majitelé zařízení s iOS.

Fotky Google
Cena: zdarma
‎Google Photos
Cena: zdarma+

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. Spolu s Google mapy, je to jedna z nejlepsich aplikaci od Google.

  • Jj. Obvzláště když hledáš bankomat kde to neznáš a google mapy tě posílaj někam kde ten bankomat dávno není to oceníš jejich kvalitu. Cokoliv co vytváří google stojí za nic! Krom gmailu a ytr jsem vše nekompromisně deaktivoval! A kdyby mi to tam google necpal tak bych byl šťastnější.

  • To s tím bankomatem se mi teda ještě zatím nestalo :)
   Nicméně, od toho je dobrý mít kartu s výběry ze všech bankomatů a on se nějaký ten bankomat vždycky někde najde ;)

  • Nikdy se mi to u ceske sporitelny nestalo a zadny produkt neni bezchybny, proste to neaktualizivali.
   Nevim jak casto bankomat hledas, ale pokid to bylo jednou smula,stalo se….hodnotit ake podle toho cely program a google takhle nelichotive, je hloupost.

  • Vidim to na chybu rukou nebo spis mozku – Oprava chyb totiz nejakou dobu trva, bez ohledu na poskytovatele map. A jinak bankomaty je lepsi hledat v aplikaci banky, tam je vetsi pravdepodobnost, ze to budou mit rychleji aktulaizovano.

   Nerikam, obcas se stane, ze bankomat zrusi – naposled jsme zazil na Konevce – zrusena prodejna v ktere byl bankomat a i v mapy.cz stale byl zobrazen jako funkcni. Chybu jsem nahlasil jak Google tak mapy.cz.

  • Presne bud aplikace banky, jde jsou pobocky,oteviraci doba, bankomaty atd., popripadeb zavolat na infolinku, solidni banky ji maji bezpplatnou, a pracovnice na te CS velmi prijemne, ochotne a nonstop.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).