K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Jablíčkáři se dočkali: Google Fit míří na iOS

Jablíčkáři se dočkali: Google Fit míří na iOS

Fitness aplikace od Googlu se konečně dočkala rozšíření na konkurenční platformu iOS. Co do funkcionality nepřináší majitelům zařízení z dílny Applu žádnou zásadní novinku – aplikace se po redesignu stále točí okolo pohybových minut a kardio bodů, přičemž přináší také širokou podporu propojených aplikací, jako je například Nike Run Club nebo Health Mate od Withings.

Jednu zásadní výhodu avšak přeci jen pro uživatele iOS Google představil. Konkrétně se jedná o plnou synchronizaci s aplikací Zdraví od Applu, která je velmi komplexní a oblíbená u majitelů telefonů s nakousnutým jablkem ve znaku.

Přítomnost aplikace Google Fit na iOS potěší rovněž majitele chytrých hodinek s Wear OS, kteří tak mohou naplno využívat fitness funkcí, které chytré hodinky s operačním systémem od Googlu poskytují, stejně tak nepřijdou zkrátka ani majitelé Apple Watch.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

7 komentářů

 1. iphone7 (neregistrovaný)

  Zbytecne, nikdo z nás jablíčkáru by nepoužíval nic od Googlu.

 2. Boumik (neregistrovaný)

  Já…Nedám na věci od googlu dopustit…Teda konkrétně Disk, Fotky, a Zprávy. Mail a kalendář používám sice taky pod Google účtem, ale skrz Apple aplikace. A v případě dotazu: Ano, mám i Macbook a iMac..jen mi chybí hodinky..kvůli výdrži

 3. Patas (neregistrovaný)

  A k čemu mi to je když mám Apple Watch. Používal jsem hodninky s WearOS, ale využití skoro řádný. WearOS se hodí prostě jen k Androidu. K iPhonu Apple Watch.

 4. Jan Havel (neregistrovaný)

  Teď ještě tizen prosim :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *