Domů » Bleskovky » God of War míří na PC. Kratos brzy pokoří velký prodejní milník

God of War míří na PC. Kratos brzy pokoří velký prodejní milník

Jedna z nejúspěšnějších exkluzivních her pro PlayStation – God of War (2018) – míří na PC. Akční RPG s obávaným Kratem v hlavní roli, kterému dle mnohých náleží titul hry roku 2018, si hráči budou moci zakoupit už příští rok 14. ledna, a to na Steamu či Epic Games Storu za 49,99 dolarů.

God of War

Definitivní edice

Majitelé PC verze se mohou těšit na řadu příjemných vylepšení, ať už jde o neomezený počet snímků za sekundu, podporu 4K rozlišení a ultraširokého formátu 21:9 či technologii DLSS a Reflex od společnosti Nvidia. Nebude chybět ani podpora ovladačů či možnost přenastavit ovládání na klávesnici podle vašich preferencí.

God of War – Announce Trailer | PC

Při příležitosti oznámení jsme se dozvěděli, že hra má na svém kontě již 19,5 milionu prodaných kopií. Toto číslo s vydáním PC verze pochopitelně vzroste a lze očekávat, že poměrně brzy překoná magickou dvacetimilionovou hranici.

Tip: Sledujte první ukázku z hraní dechberoucího God of War: Ragnarök

PlayStation na PC

Společnost Sony začala vydávat své hry na PC počínaje nevšedním postapokalyptickým dobrodružstvím Horizon Zero Dawn, následovala zombie akce Days Gone a na cestě je i kolekce posledních dvou dílů Uncharted (Thief’s End a Lost Legacy) – ta by měla dorazit rovněž někdy na začátku příštího roku.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).