Domů » Bleskovky » Gmail konečně přidává možnost upravit si rychlé akce

Gmail konečně přidává možnost upravit si rychlé akce

Celý Gmail prochází kompletním redesignem v novém stylu Material Theme, přičemž změn nebyla ušetřena ani aplikace pro mobilní operační systémy. Ta se sice nedočkala žádných drastických změn, nicméně přibyla jedna velmi užitečná funkce, a to možnost nastavit si, co budou dělat gesta odsunutí e-mailu do stran.

Až dosud totiž Gmail uměl odsunutím pouze e-mail smazat, čímž zaostával za konkurencí v podobě Outlooku, kde stejná gesta lze upravit dle potřeby uživatele. Nově můžete nastavit na odsunutí archivaci, smazání, označení e-mailu jako přečteného/nepřečteného, přesunutí, upozornění nebo nic. Gmail tedy konečně srovnává krok s konkurencí.

Gmail
Gmail
Autor: Google LLC
Cena: zdarma
‎Gmail - Email by Google
‎Gmail - Email by Google

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

12 komentářů

 1. Gmail mi z počátku dlouho nesedl, nechápal jsem, proč tolik lidí používá takový chaos, jako je Gmail. Myslím online verzi. Přitom Outlook byl tak čistý, a přehledný. GMail je dnes také velmi přehledný a pěkně zpracovaný.

  Mrzí mě, že tam přidali zpět ten pruh reklamy. V Outlook.com.

  • aky pruh reklam? Ja tam nic nemam ????

  • Pak asi mas Office 365 :) Ja jsem pred lety take naletel a presel na Outlook.com. Asi pred rokem to ale do.jebali reklamou…Tim padem u mne Outlook klesl na uroven Seznamu, a podobnych.

   Trocha off-topic: obavam se ze takhle nejak to skonci s Githubem, spousta reklam

  • Mám betu aktivovanou i bez aktivované bety je tam pruh.

  • Vygoogli si obrázků najdeš spoustu :)

 2. Pak asi mas Office 365 :) Ja jsem pred lety take naletel a presel na Outlook.com. Asi pred rokem to ale doje*bali reklamou…Tim padem u mne Outlook klesl na uroven Seznamu, a podobnych.

  Trocha off-topic: obavam se ze takhle nejak to skonci s Githubem, spousta reklam

  • No Gmail má také reklamu. Chytře skrytou mezi příchozími emaily a to i v aplikaci.

   S Office 365 má reklama zmizet tam mam napsaný.

  • @Tray1: Ted jsem mrknul na Gmail, web, a reklamu proste nevidim, ani mezi prichozimi maily. Tak bud tam opravdu neni nebo je tak nenapadana a nevtirava ze ze ji clovek neuvidi. V kazdem pripade je to lepsi nez mit v Inboxu cely pruh zabrany reklamou.
   Jinak v outlooku se mi take zobrzuje „Upgrade to Office 365…“. Predtim ale byla bez reklamy i free verze. Tak je to jednoznacne posun k horsimu.

  • Pockej ty mas u Office 365 reklamu na Office 365? Asi jsem spatne pochopil ze jo. :D

   Hmm, zajímavé´, teď jsem se koukl, a taky už je tam nemám. Ale v aplikaci jo.

  • Ne, nemam Office 365, jenom free:)

  • Je to špatný posun souhlasím.

   Reklamu tam mám a je viditelná. Asi je to člověk od člověka. ????

 3. Kdyby místo blbostí raději začal Gmail pro Android zobrazovat příznaky tak jako na desktopu…. K čemu je mi označování emailů zelenou hvězdičkou, vykřičníkem atd., kdy to pak na mobilu vidím všechno se žlutou hvězdou. Přitom programátorsky to musí být absolutní trivialita….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).