Domů » Bleskovky » Gmail má komplětně nový design. Poradíme vám, jak jej aktivovat

Gmail má komplětně nový design. Poradíme vám, jak jej aktivovat

Ačkoli Google razí svůj Material design, kde se dá, některé jeho aplikace vyhlížely moderní vzhled z dálky už nějaký čas. Jedna z nejpoužívanějších aplikací, která se zdála být trochu pozapomenuta, se konečně dočkala kýženého redesignu. Pokud se vám nechce čekat, až nový vzhled Gmailu dorazí, máme tip na malou zkratku.

V případě, že nový vzhled chcete aktivovat na osobním účtu, klikněte v pravém rohu na ikonu ozubeného kolečka. V nabídce byste měli vidět možnost „Vyzkoušejte nový Gmail.“ Pokud jí v nabídce neuvidíte, pak pro vás update ještě není dostupný a je potřeba vyčkat. V případě, že používáte G Suite, musí administrátor povolit tzv. Early Adopter funkce. Poté funguje stejný postup jako v případě osobních účtů.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. je to vizualne pekne, ale mne osobne viac vyhovuje sucasny vzhlad… mam kompaktny layout a jemne sivu temu, a je to jednak prehladnejsie, a jednak este viac kompaktne ako sa to da nastavit v novom dizajne, a aj user friendly faktor je na tom lepsie pri starom dizajne….
    cize ja naopak so starym dizajnom vydrzim tak dlho, ako sa bude dat.

  2. Pokud bych mohl poprosit, nešlo by u recenzí “ v tomto přípdě Gmail“, uvést k čemu se článek vztahuje (PC, tablet, smartfon ). Moje zkušenost u tabletu Samsung je zcela odlišná.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).