Domů » Bleskovky » Gameloft opouští mobilní Windows, jako první ztratí podporu tyto 3 hry

Gameloft opouští mobilní Windows, jako první ztratí podporu tyto 3 hry

Systém Windows 10 Mobile je oficiálně bez budoucnosti, stále však ještě běží jeho podpora a pořád ještě existují aplikace, které se na něm dají používat. Širokou paletu her má například v mobilním Windows Store populární vývojářské studio Gameloft, avšak i to začíná lámat nad mobilními Windows hůl.

Gameloft na svém diskuzním fóru oznámil, že na mobilních Windows nadále nebude podporovat hry Dungeon Hunter 5, Sniper Fury a Modern Combat 5, jedná se přitom o jedny z největších a nejlépe hodnocených her Gameloftu ve Windows Store. Jejich hráči naštěstí nemusí o svůj herní postup přijít, Gameloft v této situaci nabízí možnost přenosu veškerého progresu na platformy Android, iOS a Windows 10. Jelikož Gameloft u těchto her nepodporuje multiplatformní hraní, je nutné si o přenos postupu zažádat následujícím postupem:

  • Nainstalovat si hru na novém zařízení
  • Ze starého zařízení s mobilními Windows zaslat tiket na zákaznickou péči
  • Počkat, dokud vám nepřijde potvrzující zpráva o přijetí tiketu
  • Na novém zařízení odeslat přijaté číslo tiketu jako nový tiket se zprávou „I want to transfer my Windows Phone account to a new device“
  • Počkat, až Gameloft uskuteční přesun a účet spárovaný s mobilními Windows smaže

Dá se předpokládat, že se jedná o první vlnu rušení podpory, které dříve nebo později neuniknou ani další populární hry, jako např. Asphalt 8 / Xtreme, City Mania, a další. Snad i v jejich případě nabídne Gameloft možnost přesunu herního progresu na jiné platformy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
27 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments