Domů » Bleskovky » Galaxy Z Flip se stal mobilní hvězdou Oscarů. Samsung jej odhalil v půlminutové reklamě

Galaxy Z Flip se stal mobilní hvězdou Oscarů. Samsung jej odhalil v půlminutové reklamě

Oficiální premiéra nových smartphonů od Samsungu se odehraje až zítra, takže vše, co jsme dosud viděli, byly pouze úniky a spekulace. Korejský gigant ale přesto nevydržel čekat a s předstihem odhalil chystané véčko Galaxy Z Flip v celé jeho kráse. Využil k tomu noční předávání filmových Oscarů.

Samsung Z Flip Leaked Commercial

Telefon byl ve video ukázán snad ze všech úhlů ve dvou barvách, vidíme i několik detailů z uživatelského prostředí – aplikaci fotoaparátu s ovládacími prvky na spodní části ohebného panelu, videohovory či chování vnějšího 1“ displeje při příchozím hovoru.

👍Samsung Galaxy Z Flip je nejlepší ohebný telefon současnosti (první dojmy, 4K)

Samsung ve video neprozradil jméno telefonu, ani žádné hardwarové parametry, vše se oficiálně dozvíme až při zítřejším odhalení. Pokud se vám nechce čekat, můžete si přečíst náš článek, ve kterém všechny známé skutečnosti o chystaných smartphonech od Samsungu shrnujeme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).