Galaxy S9 údajně dostane ještě lepší animoji než má iPhone X

Do představení Samsungu Galaxy S9 a jeho většího bratříčka S9+ zbývají pouze dva týdny, přesto o nich máme takřka kompletní obrázek. Přeci jen se ale ještě objevují nové nebo zpřesněné informace.

Server ETNews například přichází se zprávou, že chystané telefony dostanou do vínku funkci 3D emoji, která bude fungovat podobně jako animoji na iPhone X, avšak bude pokročilejší. Na výběr má být několik zvířecích postav (o hovínku se zatím nemluví), kterým můžete propůjčit svoji mimiku a pohyby. Koneckonců podporu pro realistické sledování obličeje podporuje čipset Exynos 9810 nativně, byť primárně má být tato funkce určena pro autentizaci uživatele.Nepřehlédněte

Samsung Exynos 9810 oficiálně: Galaxy S9/S9+ budou o 40 % výkonnější než jejich předchůdci

Stejný zdroj také potvrzuje přítomnost steroreproduktorů, což před nedávnem oznámilo uniklé prodejní balení. Samsung má jít na jejich implementaci stejně jako Apple – jeden reproduktor bude na spodní straně, druhý v telefonním sluchátku. Společně mají poskytovat zvuk s certifikací Dolby Surround, který naladí společnost AKG vlastněná Samsungem.

Podle ETNews má Samsung Galaxy S9 stát něco mezi 925 – 1 000 tisící wonů (asi 17 500 – 19 000 korun bez DPH), což je v přepočtu více, než si Samsung řekl za Galaxy S8.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku