Domů » Bleskovky » Galaxy S22 Ultra na prvních obrázcích. Opravdu dostane takto velký fotoaparát?

Galaxy S22 Ultra na prvních obrázcích. Opravdu dostane takto velký fotoaparát?

Letošní vlajková řada smartphonů Samsung Galaxy S21 by se měla po letošních prázdninách rozrůst o nový „fanouškovský“ model, ovšem korejský výrobce již nepochybně přemýšlí i o nástupnické generaci. Modelová řada Galaxy S22 by měla být tradičně představena na začátku příštího roku, přičemž podle posledních zvěstí bychom se měli u všech modelů dočkat menších displejů a nových fotoaparátů s vyšším rozlišením. Jak by mohl vypadat nejvyšší model Galaxy S22 Ultra, odhalují neoficiální rendery od Technizo Concept.

Samsung Galaxy S22 Ultra 7

Galaxy S22 Ultra: mohutný hlavní fotoaparát

Samozřejmě v tuto chvíli ještě nenastal čas na věrohodné úniky založené na faktech; obrázky okolo jsou založené čistě na fantazii autora. Ten částečně použil designové křivky současných modelů, což je vidět zejména na fotomodulu vystupujícím z levého horního rohu telefonu. Oproti současné generaci však designér počítá s obrovskou čočkou hlavního fotoaparátu, kterou pak ještě doprovodí plotýnka dalších čtyř „očí“ s LED bleskem uprostřed.

Samsung Galaxy S22 Ultra 5G : Introduction

Obří fotoaparát by měl údajně schovávat 200Mpx fotosenzor, ostatní kamerky by pak měly sloužit pro snímání širokoúhlých a přiblížených snímků; periskopická „zoomovací“ kamerka by dokonce měla nabídnout schopnost dynamického přiblížení.

Galaxy S22 Ultra by měl stejně jako jeho předchůdce nabídnout podporu stylusu S Pen, ovšem opět bez šachty pro jeho uschování. Na spodní straně telefonu najdeme pouze USB-C a mřížku hlasitého reproduktoru.

Jak se vám tento návrh Galaxy S22 Ultra líbí?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Martin Fabiánek

    Tak pokud to není založeno na faktech, ale jen fantazii autora, tak nemá smysl tomu věnovat pozornost. Někdo takovém vytvořil i iPhone 5 s klávesnicí promítanou na stůl a kde je?

    • To je zase článek. To sem budete dávat tisíce různých fantazií? To už raději zkuste nějakou lechtivější, ať to má aspoň nějaký smysl.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).