Galaxy Note8 má lákat na duální fotoaparát a trojnásobný optický zoom

V posledních dnech se objevují nové informace o další generaci tabletofonu Samsung Galaxy Note8. Už víme, že novinka nabídne o poznání větší displej, původních 5,7″ by měla nahradil plocha s úhlopříčkou 6,3 palce. Rozměry by přesto měly zůstat podobné, jako u předchozích modelů; stejně jako Galaxy S8, i Note8 bude mít většinu přední plochy vyplněnou zobrazovacím panelem. Chybět nebude ani S Pen – ovládací pero, které je charakteristické pro celou modelovou řadu Note.

Nejnovější spekulace naznačují, že bychom se měli dočkat dvou fotoaparátu na zadní straně. Jeden nabídne rozlišení 12 megapixelů a širší úhel záběru, druhý bude 13Mpx a pyšnit se bude až trojnásobným optickým zoomem.

samsung-galaxy-note-8-concept-images

Oficiálního představení Galaxy Note8 bychom se s největší pravděpodobností měli dočkat na začátku září při příležitosti konání veletrhu IFA v Berlíně. Jihokorejský gigant s tímto modelem rozhodně bude chtít konkurovat chystanému iPhonu 8, který by si měl premiéru odbýt až na konci září.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku