Galaxy Nexus LED: Ovládněte stavovou diodu svého Nexusu

Majitelé chytrého telefonu Samsung Galaxy Nexus si z Android Marketu mohou stáhnout užitečnou utilitu Galaxy Nexus LED, která umožňuje nastavit chování signalizační diody. Při nabíjení například můžete využít všech šest stavů (barev), takže dioda bude měnit barvu podle aktuální kapacity baterie až do úplného nabití. Stejně tak můžete aktivovat blikání při zmeškaném hovoru nebo nízkém stavu baterie. Dioda nebude blikat, pokud bude zapnutý displej, respektive odemčený telefon; aktivní začne být až vždy po jeho vypnutí/uzamčení. Program je na Android Marketu dostupný zcela zdarma a rozhodně jej doporučujeme vyzkoušet.

-

Za tip na bleskovku děkujeme carnerovi.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. Cheetah007 (neregistrovaný)

  Škoda že tohle vzhledem k nepřístupnosti WP7 a neexistujícího API pro vývojáře není možné u telefonů s tímto OS….MS si do něj nedá hlouběji sáhnout podobně jako apple do iOS tam se to ale o něco zlepšilo zekjména pokud má jb…..podle mého je to otázka času….iPhone 2G s iOS 1.xx a později 2.xx v roce 2007 byl podobně „nepřístupný“.

  • bla (neregistrovaný)

   Všiml sis, že tohle není článek o WP7? Už tu na smartmanii čtu dnes tvůj druhý komentář, který je mimo mísu a komentuje, co je a není na WP7, doporučuji ti zvolit jinou diskusi.

  • jaja01 (neregistrovaný)

   bla (neregistrovaný): ja bych na nej zase tolik nerval, proste si povzdechl, ze takoveto modifikace zatim na wp7 nebude mit, no

 2. kedd (neregistrovaný)

  a já si musím pobrečet, proč, proboha, není signalizační dioda na nexus s!!!???

 3. Cheetah007 (neregistrovaný)

  BLA

  Máš pravdu je to mimo…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel