Domů » Bleskovky » Galaxy Fold už nebude jen pro vyvolené. Samsung pracuje na levnější variantě

Galaxy Fold už nebude jen pro vyvolené. Samsung pracuje na levnější variantě

Zřejmě nikoho příliš nepřekvapí, že Samsung již pilně pracuje na pokračovateli ohebného Galaxy Foldu. Stejně tak se dá předpokládat, že nový model dorazí už v následujícím roce. Původní vydaní prvního Foldu se sice jihokorejskému výrobci příliš nepodařilo, upravené verzi se však v prodejích daří nad míru dobře. I přesto se první Fold do světa příliš nepodívá. Dostupný je totiž pouze ve vybraných zemích, a navíc v omezeném množství.

Samsung Galaxy Fold 5G 10
Samsung Galaxy Fold 5G

Mnoho zákazníků navíc často odrazuje také velmi vysoká cena – téměř 2000 dolarů. Zájemci o ohebnou technologii by nicméně mohli dočkat právě v příštím roce, kdy Samsung podle důvěryhodných zdrojů plánuje vydat levnější verzi Foldu, která navíc bude dostupná po celém světě. Snížení ceny s sebou pravděpodobně přinese kompromisy ve výbavě – v současné době se hovoří s snížení interní paměti na 256 GB.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments