Domů » Bleskovky » Fotografie údajné podoby iPadu Air (2014): Dočkáme se Touch ID?

Fotografie údajné podoby iPadu Air (2014): Dočkáme se Touch ID?

Apple zatím pečlivě tají datum další tiskové konference, na které by mělo dojít k představení několika nových zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku. Předně půjde o iPhone 6, který se možná objeví ve dvou variantách lišících se velikostí displeje, a dojít by mělo také na novou generaci iPadu Air.

  

Na internetu se nyní objevilo několik snímků, na kterých má být zachycena tzv. dummy unit (šasi s krycím sklem) iPadu Air. Hlavní novinkou by měla být přítomnost čtečky otisků prstů ve spojení se službou Touch ID, kterou známe už z iPhonu 5s. Drobných změn jsme se dočkali také v oblasti designu – jeden z mikrofonů na zadní straně nově najdeme hned vedle objektivu fotoaparátu. Další snímky údajné podoby nového iPadu Air najdete na této stránce.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Teda, fotky jsou na Smartmanii publikovany opravdu bleskovou rychlosti;).

    Docela verim tomu, ze takto bude novy Air, vypadat. Design je to holt osvedceny, netreba neco zasadne menit. A TouchID na iPadu opravdu chybi – kdo zakusil na iPhonu, nechce jinak…

    • Díky :-) Já jsem na podobu nového iPadu Air docela zvědavý, ale přesně jak píšeš – design je osvědčený, takže není potřeba přicházet s něčím novým, když tohle funguje. Ty makety a dummy units jablečných strojů jsou teď docela populární, tak snad si z nás někdo nedělá legraci :)

    • No, ono je to, myslim, trosku komplikovane – prave byvaji docela presne uniky, ktere odhaluji nejake soucastky – predni sklicka, displeje nebo zadni kryty. Pokud si dobre vzpominam, lonske uniky docela presne chytly iP5C – to byly Podoba iPadu mini byla taky znama predem a aferu s v baru zapomenutym iP4 si myslim vybavi vsichni.

      Podobne sablony a „temer hotove“ vyrobky ale obcas jsou slapnutim vedle, uz vloni kolovala z ciny sablona, ktera mela predstavovat vetsi iPhone, nakonec ale Apple predstavil 5S. Ono ale stejne zalezi na tom, co se sam Apple rozhodne ukazat – vzpominam na rumours o tom, jak nejaky novinar zahledl v sidle Applu veliky iPhone (tedy 4+ palcu) a to bylo nekdy v roce 2011.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).