Domů » Bleskovky » Jak fotí HTC U11? Podívejte se na povedenou fotogalerii nočních snímků

Jak fotí HTC U11? Podívejte se na povedenou fotogalerii nočních snímků

Podle měřítek serveru DxOMark je HTC U11 nejlépe fotící smartphone, který byl dosud testován. Kladné body a celkové skóre 90 si vysloužil mimo jiné i za dobré zachování detailů a nízkou úroveň šumu u snímků pořízených ve zhoršených světelných podmínkách, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. K tomu mu výrazně pomáhá dobře fungující optická stabilizace a optika se světelností f/1.7.

Na internetu se nyní objevila rozsáhlá galerie nočních snímků pořízených právě HTC U11. Už na první pohled fotografie vypadají velmi povedeně, je vidět, že HTC U11 za tmy se nezalekne ani mnoha světelných zdrojů mířících do objektivu.

Nemůžeme se dočkat, až si budeme kvality fotoaparátu ověřit na vlastní kůži. Pokud se chcete podívat na kompletní fotogalerii, navštivte originální zdroj na Flickru.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

16 komentářů

 1. Tohle dá se stativem každý druhý top mobil.
  Jinak DxOMark jsou pouze komedianti…výsledky od nich jsou asi tak relevantní jak reklama na auta od AAA.

  • Jasne, chlapce, DxO ma jmeno a je respoktovan. narozdil od saska jako ty.

   • Děkuju za odpověď panici :D

   • To jsi napsal krásně, na něj ten panic sedí. :-) ještě bych něco přidal, ale nechci se snižovat na jeho level. První část napsal obstojně a druhou zase prodělal. Nadávky, osobní útoky… To je jeho. DxOmark ke ale opravdu v pohodě. Výsledky odpovídají. Ano, je to moc laboratorní, ale nějakou představu to dá.

   • Já bych osobně čekal, že u článku HTC bude htcjirka propagovat zas ty svoje šašky z allaboutwindowsphone xD

   • Dxo su klamari.

 2. Videl som už niejake testy na YT, a musím povedať že HTC fotí lepšie za tmy ako S8. Snímky v tme alebo na ulici sú svetelnejšie, a ponúkajú verne farby narozdiel od S8. Video s EIS je tiež na vysokej úrovni. Proste to HTC vyšlo tentokrát.

  • Asi jsme viděli jiné testy.
   Je to hodně podobné, ale detaily má lepší S8.
   Mrkni na gsmarenu.

   • Jak píšeš. Detaily se mi taky zdají na GSM Aréně lepší u S8. Ale. Jinak dost vyrovnany souboj.

   • Pravda souhlasím samsung galaxy s8(vždy se poseru když to někam musím vypisovat….) (mohli by vymyslet ještě deset jmen jako GNUSMAS UNIVRS Not working But expensive S20.) možná dělá něco… Co je nic… Dokáže. Někdo na tu dlaždic ku najít něco co za těch 20kg. Stojí…..

   • Petře, takovou kravinu nemůže napsat nikdo jiný než ty.

 3. tak pokiaľ myslíš na gsmarene tie foto porovnávačky kde sú v štúdiu a majú tam hocijaké predmety tak to sa nedá brať ani veľmi vážne…napr. videl som ta xperiu xz premium a s8, a za zlého svetla bol lepší s8, ale za lepšieho svetla bola lepšia xz premium..to skôr treba vidieť testy v reáli…

 4. A čo sa týka tých fotiek, tak je to tak pol na po…niekde je lepší S8, niekde HTC U11

 5. Prijde mi strasne vtipné jak si nekdo neumí jednoduse priznat ze jsou tu i lepsi telefony nez jen Šitsung Apple atd…. :) Ovečky.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).