Cena:

Jak fotí HTC U11? Podívejte se na povedenou fotogalerii nočních snímků

Podle měřítek serveru DxOMark je HTC U11 nejlépe fotící smartphone, který byl dosud testován. Kladné body a celkové skóre 90 si vysloužil mimo jiné i za dobré zachování detailů a nízkou úroveň šumu u snímků pořízených ve zhoršených světelných podmínkách, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. K tomu mu výrazně pomáhá dobře fungující optická stabilizace a optika se světelností f/1.7.

Na internetu se nyní objevila rozsáhlá galerie nočních snímků pořízených právě HTC U11. Už na první pohled fotografie vypadají velmi povedeně, je vidět, že HTC U11 za tmy se nezalekne ani mnoha světelných zdrojů mířících do objektivu.

Nemůžeme se dočkat, až si budeme kvality fotoaparátu ověřit na vlastní kůži. Pokud se chcete podívat na kompletní fotogalerii, navštivte originální zdroj na Flickru.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.