Domů » Bleskovky » Fortnite neubírá na popularitě a dosáhl na rekordní počet hráčů

Fortnite neubírá na popularitě a dosáhl na rekordní počet hráčů

Celosvětový multiplayerový hit Fortnite se může v počtu registrovaných hráčů pochlubit dalším milníkem – má jich už 350 milionů. Od března loňského roku, kdy Epic hlásil poslední čísla, se tak počet hráčů zvedl o 100 milionů.

O Fortnite bylo v poslední době hlasitě slyšet. Před pár dny do ní přibyl experimentální herní režim Party Royale, který hráčům umožňuje bavit se různými nebojovými činnostmi, a hra také (v rámci tohoto módu) hostila superúspěšný (mini)koncert populárního rappera Travise Scotta (celkově jej a jeho několik „opakovaček“ sledovalo téměř 28 mil. hráčů) a show DJ Dipla. Ve hře také dnes proběhne hudební minifestival, na kterém zahrají dýdžejové Dillon Francis, Steve Aoki a deadmau5.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).