Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Flappy Bird se vrátí, pro Android a iOS bude dostupný v srpnu

Flappy Bird se vrátí, pro Android a iOS bude dostupný v srpnu

Autor úspěšné hry Flappy Bird se v polovině února letošního roku rozhodl, že tuto extrémně populární hru stáhne z příslušných mobilních obchodů. Prý mu zničila život. Dong Nguyen jednoduše neunesl obrovský zájem médií, což ostatně sám přiznal v několika rozhovorech. K tomutu kroku se uchýlil i přesto, že na reklamě každý den vydělával přes 50 000 dolarů. Originální verzi hry si přitom v době její největší slávy stáhlo přes 50 milionů hráčů.


Flappy Bird odstartoval v mobilním světě novou mánii

V zatím posledním interview pro CNBC Dong uvedl, že v těchto chvílích pracuje na nové verzi hry Flappy Bird, která nemá v hráčích vzbuzovat tak vášnivé emoce a navíc má disponovat multiplayerem. Více už vývojář neprozradil, stihl pouze zmínit, že vydání pro Android a iOS má naplánované na srpen letošního roku.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Jeden komentář

  1. kidal5 (neregistrovaný)

    Hahaha :D Libovej týpek, pomalu mu začíná docházet, že už se nikdy s ničím pořádně neproslaví a peníze mu také určitě začínají docházet. A tohle už je jenom chabý pokus o návrat. No, moc tomu nevěřím.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel