Domů » Bleskovky » Fitbit OS 2.0 je dostupný pro chytré hodinky Ionic: přibylo více než 60 aplikací

Fitbit OS 2.0 je dostupný pro chytré hodinky Ionic: přibylo více než 60 aplikací

Společnost Fitbit včera vydala první velkou aktualizaci svého systému Fitbit OS 2.0 určeného pro chytré hodinky Fitbit Ionic. Součástí aktualizace jsou rychlejší reakce na dotyk a další změny pod pokličkou, ale běžného uživatele nejvíce zaujme 100 nových ciferníků a podpora pro 60 zbrusu nových aplikací nejrůznějšího zaměření.

Zajímavá je také avizovaná spolupráce s Deezerem, známou hudební streamovací službou, která někdy počátkem roku 2018 vyústí v možnost poslouchat hudbu přímo z vašich Fitbit Ionic. V příštím roce budou tak uživatelé, kteří si stáhnou do hodinek aplikaci Deezer, mít přístup k obsáhlému hudebnímu katalogu včetně svých osobních playlistů, mixů pro tréninky a chybět nebudou ani individuálně generované playlisty Deezer Flow.

Mezi další nové aplikace patří například tyto tituly:

Yelp, průvodce pro každého, kdo se snaží najít nejlepší restaurace v okolí.
Nest, přední aplikace určená pro domácnost, pro jednoduché ovládání termostatu přímo na vašem zápěstí (dostupná na konci roku); a Hue Lights, pro bezdrátové ovládání osvětlovacího systému společnosti Philips.
Flipboard, aplikace pro zprávy s jakýmkoliv zaměřením a rychlé náhledy nejnovějších příběhů například o zdraví
TripAdvisor, největší světová služba pro cestovatele, která umožňuje snadné objevování restaurací a zajímavostí, které jsou poblíž (dostupná na konci roku)
Uber by Fitbit, který vám během několika minut zajistí rychlou a spolehlivou přepravu, během níž zobrazuje stav jízdy a poskytuje přístup k podrobnostem výletu. (dostupná na konci roku)

Recenze Fitbit Ionic: sportovní chytré hodinky se sebevědomou cenou

Fitbit také hlásí rozšíření týmu o více než 1 000 vývojářů aplikací, takže se pravděpodobně můžeme těšit i na další růst nabídky aplikací v nepříliš vzdálené budoucnosti.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

4 komentářů

  1. Ať jde fitbit do háje, koupí Vector, zařízne je a nenabídne adekvátní náhradu, namísto toho nabízí takováto s prominutím hovínka co mají s hodinkami společného… no, vůbec nic. Vector Smart Watch zato byly úplně super, vypadalo to jak hodinky a výdrž baterie 30 dní, to vše za špičkových 10kKč

    • Ať jde fitbit do háje, koupí Pebble, zařízne je a nenabídne adekvátní náhradu. – Souhlasím, aktuálně není žádná nabídka a tyhle hnusy nikdo nechce

    • zvláštní, já je mám.

    • vždyť píšu, Nikdo

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).