Domů » Bleskovky » Fitbit Aria 2: nová generace chytré váhy láká na přesné měření

Fitbit Aria 2: nová generace chytré váhy láká na přesné měření

Značka Fitbit odhalila druhou generaci chytré váhy Aria 2, která láká na vylepšený design a především přesnější měření. Dostupná bude ve dvou barevných variantách – světle bílé a tmavě modré. Samozřejmostí je provázání s mobilní aplikací, s telefonem a servery výrobce váha komunikuje skrze Bluetooth a Wi-Fi.

Aria 2 umí monitorovat nejen vaši hmotnost, ale také množství tuku v těle, svalovou hmotu a vypočítává BMI. Díky synchronizaci dat z váhy s mobilní aplikací pak máte veškeré naměřené hodnoty dostupné přímo v telefonu. Svůj profil může mít ve váze uloženo až osm uživatelů, které Aria 2 dokáže automaticky rozpoznat.

V případě, že už používáte nějaké zařízení od Fitbitu, můžete všechny společně naměřené hodnoty propojit v mobilní aplikaci. Můžete tak sledovat veškeré své aktivity jako jsou cvičení, spánek, srdeční tep, výživu, váhu a trendy v jednom čase. Do oficiální Fitbit aplikace lze rovněž zadávat svůj příjem potravin, abyste mohli pozorovat, kolik kalorií spálíte. Mobilní aplikace je dostupná pro Android, iOS i mobilní Windows.

Mobilní aplikace od Fitbitu vám veškeré naměřené hodnoty zobrazí pod jednou střechou…

Ve světě se nová generace váhy začíná prodávat už nyní, na našem trhu se oficiálně objeví v průběhu října. Doporučená koncová cena byla v USA stanovena na 130 USD (cca 2 800 Kč), pro Českou republiku bude oznámena později.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments