Domů » Bleskovky » FireLords HD od českých vývojářů: Vyzkoušejte variaci na populárního Bombermana

FireLords HD od českých vývojářů: Vyzkoušejte variaci na populárního Bombermana

České vývojářské studio Playito před nedávnem na Google Play uvolnilo zbrusu novou akční hru FireLords HD, která vychází z legendárního titulu Atomic Bomberman. Nejde však jen o pouhou kopii, autoři přidali celou řadu vylepšení a celkově si s titulem dali záležet.

Hra je rozdělena do celkem čtyřech epizod, které jsou zasazeny do různých prostředí a každé navíc obsahuje unikátní herní prvky (země, která se propadá do lávy, řetězově explodující barely). Celkem je pro náruživé hráče připraveno přes 40 úrovní, a pokud budete při hraní dostatečně pozorní, možná objevíte i některý z pěti tajných levelů.

  

Po grafické stránce hře také není příliš co vytknout, autoři hru optimalizovali také na telefony a tablety s HD rozlišením, díky čemuž si užijete detailní grafiky a celé řady efektů. FireLords HD využívá Unity engine, takže by ji mělo být možné spustit na většině zařízení s Androidem. Kromě toho je dostupná také verze pro iOS (iPhone + iPad).

V českém a slovenském Google Play je cena hry nastavena na sympatických 0,79 EUR, pro zbytek světa se prodává za 1,99 USD. Pokud máte podobný typ her rádi a zároveň chcete podpořit českou vývojářskou scénu, pokračujte na Google Play. Za stejnou cenu (0,79 EUR) si FireLords HD můžete pořídit také ve verzi pro iPhone a iPad.

-

Informace: Vyvíjíte atraktivní hru či aplikaci pro Android, iOS nebo Windows Phone? Dejte o ni vědět prostřednictvím formuláře pro uživatelské bleskovky, případně nás kontaktujte na e-mailu redakce@smartmania.cz.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pan-Palo-1 (neregistrovaný)
Anonym
Pan-Palo-1 (neregistrovaný)

Kupene a aj pre SVK je 0,79 €

esaras
Uživatel
esaras

Jak se to prosimte ovlada? Je to hratelne?

Paja (neregistrovaný)
Anonym
Paja (neregistrovaný)

Nejde to třeba hrát přes BT ve více lidech?

uni
Uživatel
uni

Na iTunes píšou, že vědí o možnosti přidání multiplayeru. V popisu hry pak ale nijak nezmiňují Gamecenter, přes který je možné vyzývat soupeře (asi i přes lokální připojení peer to peer), takže to je asi příslib do budoucna.

Memosis
Uživatel
Memosis

Díky za dotazy. Přidání multiplayeru by nemusel být velký problém, Unity má pro něj podporu a zkušenosti s takovým vývojem máme. Stejně tak by se dal udělat level editor pro hráče apod. Uvidíme podle zájmu, hrají sice tisíce lidí, ale převažuje warez (jak na Androidu, tak na iOS hlavně kvůli Číně).

Paja (neregistrovaný)
Anonym
Paja (neregistrovaný)

Tak snad zájem bude, už mám koupeno, za 20,- Kč při dnešním kurzu se to snad ani nemůže nikomu vyplatit pirátit…

uni
Uživatel
uni

Paja: Myslíš při dnešním kurzu dolaru vůči jüanu?:-)

uni
Uživatel
uni

Ty výzva ke kontaktování v případě vývoje atraktivní aplikace nebo hry, kdo asi tak přizná, že zvláště u her vyvíjí něco neatraktivního?:-D

MrPedro (neregistrovaný)
Anonym
MrPedro (neregistrovaný)

Za 40 kc si to fakt neporidim.

Snad az bude alespon za polovinu, potom mozna, uvidime. Zatim je her za 0.99$ dost, takze je porad co hrat.