TOPlist

FireLords HD od českých vývojářů: Vyzkoušejte variaci na populárního Bombermana

České vývojářské studio Playito před nedávnem na Google Play uvolnilo zbrusu novou akční hru FireLords HD, která vychází z legendárního titulu Atomic Bomberman. Nejde však jen o pouhou kopii, autoři přidali celou řadu vylepšení a celkově si s titulem dali záležet.

Hra je rozdělena do celkem čtyřech epizod, které jsou zasazeny do různých prostředí a každé navíc obsahuje unikátní herní prvky (země, která se propadá do lávy, řetězově explodující barely). Celkem je pro náruživé hráče připraveno přes 40 úrovní, a pokud budete při hraní dostatečně pozorní, možná objevíte i některý z pěti tajných levelů.

  

Po grafické stránce hře také není příliš co vytknout, autoři hru optimalizovali také na telefony a tablety s HD rozlišením, díky čemuž si užijete detailní grafiky a celé řady efektů. FireLords HD využívá Unity engine, takže by ji mělo být možné spustit na většině zařízení s Androidem. Kromě toho je dostupná také verze pro iOS (iPhone + iPad).

V českém a slovenském Google Play je cena hry nastavena na sympatických 0,79 EUR, pro zbytek světa se prodává za 1,99 USD. Pokud máte podobný typ her rádi a zároveň chcete podpořit českou vývojářskou scénu, pokračujte na Google Play. Za stejnou cenu (0,79 EUR) si FireLords HD můžete pořídit také ve verzi pro iPhone a iPad.

-

Informace: Vyvíjíte atraktivní hru či aplikaci pro Android, iOS nebo Windows Phone? Dejte o ni vědět prostřednictvím formuláře pro uživatelské bleskovky, případně nás kontaktujte na e-mailu [email protected].

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku