Domů » Bleskovky » Filipínci mohou předobjednávat Galaxy S10. Vybírat musejí z černých obdélníků

Filipínci mohou předobjednávat Galaxy S10. Vybírat musejí z černých obdélníků

Všímaví uživatelé Redditu vypátrali tajemnou předobjednávku na oficiálních stránkách filipínského Samsungu. Zajímavé je především to, že zájemci vlastně neví, co se za předobjednávkou skrývá. Přesto si však mohli vybrat jednu z možností A až D. Možnost A je nepřehlédnutelně označená jako „limitovaná edice“. Pokud na ni zákazníci kliknou, červeně zbarvený text je upozorní, že tento produkt bude dostupný 15. března.

Nabízí se logická otázka. Co by tak v Samsungu mohli na březen chystat? Moc bychom toho nenašli, pochopitelně s výjimkou v podobě vlajkového modelu Galaxy S10. Možnost A zahrnuje exkluzivní dárkové balení v hodnotě 588 dolarů (v přepočtu přibližně 13 191 kroun). Toto balení by mělo obsahovat „mystery box“, HDMI adaptér, pojištění displeje od společnosti Nanofixit a 10% slevu na vybrané tablety a nositelnou elektroniku.

Co se skrývá za siluetami?

Zmíněná částka představuje značnou část ceny Galaxy S10, která v zahraničí začíná na 779 eurech (přibližně 20 tisíc korun) za základní model Galaxy S10e. Na jedné ze siluet vidíme zakřivený displej, což by mohlo ukazovat na modely S10 nebo S10+. Dokonce by se mohlo jednat o připravovanou verzi S10+ s 12 GB RAM a 1 TB vestavěné paměti.

Hardwarové parametry Samsung Galaxy S10e
Systém: Android 11
Rozměry: 142,2 x 69,9 x 7,9 mm, Hmotnost: 150 gramů
Čipset: Exynos 9820, octa-core 2x 2,7 GHz Mongoose M4, 2x 2,3 GHz Cortex-A75, 4x 1,9 GHz Cortex-A55
RAM: 6/8 GB, Interní paměť: 128/256 GB, Pam. karta:
Displej: Dynamic AMOLED, 5,8", Full HD+, 1080 × 2280 px
Hlavní fotoaparát:
Druhý fotoaparát:
Třetí fotoaparát: , Přední kamera: 10 Mpx, f/1.9, 4K video
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac/ax, NFC:
, GPS:
, Konektor: USB-C
Baterie: 3100 mAh Li-Ion, Rychlé nabíjení:
, Bezdrátové nabíjení:

Ostatní tři možnosti dávají zákazníkům na výběr mezi „mystery boxem“ nebo slevovou poukázkou. Jejich hodnota se přitom postupně snižuje (možnost D je „nejchudší“). Co se podle vás skrývá pod možností A?

Samsung chystá nová sluchátka, která dobijete ze zad Galaxy S10

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

2 komentářů

  1. A pák Jim prodaj makety a je vydelano :DDD

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).