Domů » Bleskovky » Fazole do uší? Prohlédněte novou generaci sluchátek Samsung Galaxy Buds

Fazole do uší? Prohlédněte novou generaci sluchátek Samsung Galaxy Buds

Samsung před nedávnem představil sluchátka Galaxy Buds+, která oproti první generaci příliš novinek nepřinesla; designově jsou zcela totožná, největší posun je vidět zejména ve výdrži. Podle serveru WinFuture.de chystá korejský gigant zcela nová bezdrátová sluchátka, která si z Galaxy Buds mnoho nevezmou. Jejich kódové označení je Bean (fazole) a vypadají jako… fazole.

galaxy beans 3
Chystaná sluchátka od Samsungu (zdroj: WinFuture.de)

Proč máš v uších fazole?

Bean nebudou špuntová sluchátka, ale pouze „pecky“ s poměrně neobvyklým tvarem. Samsung jej rý vymyslel tak, aby sluchátka nijak nevyčnívala z ucha, jak však bude jejich používání (a vytahování) pohodlné, ukáže až reálný produkt.

galaxy beans 4
Chystaná sluchátka od Samsungu (zdroj: WinFuture.de)

Obrázky pocházející od WinFuture.de nejsou oficiálními tiskovými snímky, ale rendery vykreslené podle reálných 3D CAD výkresy, které Samsung používá výrobě. Tyto konkrétní výkresy mají pocházet z fáze Engineering Validation Test, což je z posledních kroků testování, změny do finální verze tak budou pravděpodobně pouze minimální. Jelikož se jedná pouze o pecková sluchátka, tak se pravděpodobně nedočkáme funkce aktivního potlačení okolního hluku.

Jak se vám líbí design těchto sluchátek?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

NepřehlédněteRecenze Samsung Galaxy Buds+: bezkonkurenční výdrž a slušný zvuk

Předpokládáme, že tyto fazole nebudou přímými nástupci Galaxy Buds+, ale souběžnou větví pro ty, kterým špuntová sluchátka z jakýchkoliv důvodů nevyhovují.

galaxy beans 5
Chystaná sluchátka od Samsungu (zdroj: WinFuture.de)

K představení zřejmě dojde společně se smartphony řady Galaxy Note někdy v létě letošního roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
_qam_
Uživatel
_qam_
Offline

Nejde o to, jak to vypadá venku, jde o to, aby s tím nevypadal člověk jak de.bil. Tohle se samsungu povedlo, prakticky podobná konstrukce, jak mají různé odposlechové studiové sluchátka (ultimate ears, JH audio), které se dělají z odlitků uší.

Mikimaus
Anonym
Mikimaus
Offline

Souhlasim, ten design je super. Tohle se Samsungu fakt povedlo. Kdy myslíte,ze je představí? :)