Domů » Bleskovky » Fanoušci zimních sportů, jásejte! Apple Watch umí nově měřit aktivity na sjezdovkách

Fanoušci zimních sportů, jásejte! Apple Watch umí nově měřit aktivity na sjezdovkách

Na trhu chytrých hodinek moc narváno není – buď máte Apple Watch, nebo něco jiného. Popularitu svých hodinek Apple buduje soustavně a evidentně se mu to daří. Nyní přichází s novými funkcemi, ze kterých budou mít radost především milovníci zimních sportů, kterých i v našich končinách po uplynulé olympiádě jistě mnoho přibylo.

S Apple Watch 3 můžete nově měřit své aktivity na sjezdovkách v aplikacích třetích stran, ať už jde o lyžování nebo snowboard. Aplikací prozatím není mnoho – řadí se mezi ně Snocru, snoww, Slopes, Squaw Alpine a Ski Tracks. Tyto aplikace mají přístup k výškoměru, kterým nové Apple Watch 3 disponují.

Hodinky vám tak na sjezdovce budou měřit vertikální sestup a horizontální vzdálenost, průměrnou a maximální rychlost, čas, který strávíte pohybem, spálené kalorie nebo počet sjezdů. Nasbíraná data lze rovnou synchronizovat s aplikací Zdraví a vybrané aplikace lze rovněž ovládat s pomocí Siri, což je v rukavicích jistě vítaný bonus.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
42 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments