Domů » Bleskovky » Tip na víkendovou herní pecku: Fallout Shelter už je dostupný pro Android

Tip na víkendovou herní pecku: Fallout Shelter už je dostupný pro Android

V souvislosti s oznámením Falloutu 4 vydalo studio Bethseda také titul s názvem Fallout Shelter, který je zdarma dostupný pro iOS a od včerejšího dne také pro Android. Náplň hry spočívá v tom, že se z vás stane jakýsi dohlížitel nad vaultem (protiatomový kryt, v nichž v postapokalyptickém světě Falloutu žije většina normálních lidí) a staráte se o uspokojení všech potřeb jeho obyvatel. Chytlavá hratelnost si získala mnoho příznivců a titul se mezi iOS hráči těší obrovské popularitě.

Fallout Shelter - Announcement Trailer

Připomeňme, že hra je dostupná zdarma a ačkoliv obsahuje mikrotransakce, není žádným problémem ji hrát bez investic.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

8 komentářů

  1. Windows (phone) sa asi nedocka nikdy.

  2. Ale jo, stačí vydržet, časem se dočká :-)

  3. THCCIP (neregistrovaný)

    Dobrá zpráva.

    Už jen blázni si myslí, že se bude něco vydávat pro WP s 3% podílem na trhu s OS. Je to škoda,ale je to tak.

  4. Bez nakupovani v aplikaci je to po kratke dobe nekonecna nuda.

    • Zalezi od hraca. Je pravda, ze som nakupil par lunchboxov :) Ale nejaky extra vplyv na hratelnost to myslim nemalo. Len bez nich by bol rozbeh pomalsi. ked sa nazbiera 50+ osadnikov, uz je to rychlovka a stale je co robit. Je to super namotavka, uz som si zalozil druhy Vault a staram sa o oba sucasne :) Neviem si to ale predstavit hrat na niecom mensom ako 5 palcovom.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).