Domů » Bleskovky » Do Messengeru se nově můžete přihlásit bez nutnosti vlastnit účet na Facebooku

Do Messengeru se nově můžete přihlásit bez nutnosti vlastnit účet na Facebooku

Facebook upravil podmínky pro přihlášení do populární komunikační aplikace Messenger. Nově již není vyžadováno, abyste na této sociální síti měli účet, do Messengeru se nyní přihlásíte i se svým telefonním číslem. Při spuštění aplikace jednoduše vyberete možnost přihlášení bez Facebook účtu, následně zadáte své číslo a vyžadováno je také nahrání profilové fotografie, aby vás ostatní mohli snadno identifikovat.

Uživatelé, kteří se přihlásí bez Facebook účtu, nebudou co se dostupnosti služeb nijak limitováni. K dispozici bude klasický textový chat, hlasové zprávy, skupinový chat, volání i videohovory, samolepky a další nástroje. Facebook si od tohoto kroku slibuje rozšíření Messengeru mezi uživatele, kteří ještě Facebook nepoužívají nebo z nějakého důvodu používat nechtějí.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

14 komentářů

 1. Tomáš (neregistrovaný)

  Lidé, co nechtějí FB používat, nebudou chtít používat ani FB Messanger. Všechno je to stejný svinstvo. Existují mnohem lepší kecálkové než Messanger.

  • Svestka (neregistrovaný)

   Je potřeba si uvědomit, že kvalita v tomto případě vůbec nehraje roli, to důležité je početná základna lidí, viz. historie s ICQ.

   Kvalita se může projevit až z dlouhodobého hlediska, kdy uživatelé můžou pomalu začít přecházet ke konkurenci, v aktuální situaci bych na to ještě nespoléhal.

   Byť samozřejmě netvrdím, že dnes všichni uživatelé používají Messenger od Facebooku.

 2. Martin P. (neregistrovaný)

  Doporučuji si nastudovat co jsou „stínové profily“. Když někdo nemá na FB účet neznamená, že jeho profil FB nemá…

 3. mposvar (neregistrovaný)

  Volání a videohovory z Messengeru na WP? :-)

  Až naprší a uschne!

  Ani h….

 4. l0lz (neregistrovaný)

  Každy kto nema konto na FB (nieje ich vela) nebude použivať ani messanger, zostane napriklad pri WhatsApp. Ale… Good luck

 5. Lukáš P. (neregistrovaný)

  Nemyslím si, že by to mělo odratit. Např. mě spousta lidí řekla, že by rádi používali Messengera, ale nemají Facebook a nebudou si ho zakládat kvůli Messengeru.

 6. RadekLaz (neregistrovaný)

  Já teda Messengera používám na svém WP hojně. Po volání a emailu je messenger nejčastější způsob komunikace. Skype jsem přestal používat úplně, jednak je pomalejší a stále nespolehlivý, jednak není provázaný s prostory (ty stále fungují) a taky nemá průhlednou dlaždici. Většina mých známých kdysi začala používat Facebook, takže mají i messengera. Naopak facebook používám minimálně a poslední dobou uvažuji o jeho zrušení.

  • Bejvavalo (neregistrovaný)

   Radeklaz

   Jo jo taky uz nepouzivam skype je to bida, pouzivam Viber, Messenger, Whatsup, Hangouts.

 7. Kristýna (neregistrovaný)

  Dobrý den,mohla bych se zeptat zda se dá prihlasit na novem telefonu kdyz nevím heslo?? Aby se mi zachoval starý messenger. Dekuji za odpoved
  Kristýna

  • SLOVovca (neregistrovaný)

   Heslo k čemu ? Ať je to k čemukoliv, tak je možnost obnova hesla přes email, sms atd ..

 8. Milan pista (neregistrovaný)

  Srdíčko už sem v nepomuku čekám na vlak tet ju srdíčko mihe

 9. Kateřina Nálezová (neregistrovaný)

  Nejde mi otevřít Messenger..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *