Domů » Bleskovky » Facebook Messenger s novým vzhledem hlavní obrazovky: Všechny informace na jednou místě

Facebook Messenger s novým vzhledem hlavní obrazovky: Všechny informace na jednou místě

Facebook chystá další aktualizaci svého Messengeru, která přijde se zcela přepracovanou hlavní obrazovkou. Někteří uživatelé iPhonů (i v České republice) už nám nový vzhled Messengeru reportovali a zdá se, že je Facebook náhodně vybral v rámci testovacího programu, což je celkem běžná věc. Na redakčním iPhone 6s Plus už máme Messenger s novým rozvržením a mně samotnému se dost často stává, že namísto otevření poslední konverzace se ukliknu do prostoru vyhledávacího pole, které se ve starší verzi schovávalo. Rozvržení jednotlivých prvků by ještě rozhodně chtělo o něco lépe optimalizovat.

facebook_messenger

Hlavní obrazovka Messengeru nově nenabídne jen seznam poslední komunikace s vašimi přáteli, ale v dalších panelech nabídne seznam oblíbených kontaktů, upozornění na narozeniny vašich přátel a také výpis uživatelů, kteří jsou aktuálně online.

Facebook také v nedávne aktualizaci do Messengeru přidal podporu pro klasické textové zprávy, což opět nahrává faktu, že z tohoto nástroje chce udělat komplexní komunikační aplikaci pro chytré telefony a tablety. A zdá se, že zatím má nakročeno správným směrem.

facebookMSN

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

  1. CageJ (neregistrovaný)

    Mam ho uz tiez a nevsimol som si to ani :D..

  2. jiri jurcak

    prosim, jak zapnu Favorites v messengeru, kdyz jsem ho skryl. Dekuji

  3. Mam mesenzr Facebook.chci novej Facebook mesenzr .

  4. Mam mesenzr Facebook.chci novej Facebook mesenzr .ať si přidám zase nocích lidi

  5. Fuj to je neprehledne :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).