Sledujte nás na YouTube

Facebook Messenger s novým vzhledem hlavní obrazovky: Všechny informace na jednou místě

Facebook chystá další aktualizaci svého Messengeru, která přijde se zcela přepracovanou hlavní obrazovkou. Někteří uživatelé iPhonů (i v České republice) už nám nový vzhled Messengeru reportovali a zdá se, že je Facebook náhodně vybral v rámci testovacího programu, což je celkem běžná věc. Na redakčním iPhone 6s Plus už máme Messenger s novým rozvržením a mně samotnému se dost často stává, že namísto otevření poslední konverzace se ukliknu do prostoru vyhledávacího pole, které se ve starší verzi schovávalo. Rozvržení jednotlivých prvků by ještě rozhodně chtělo o něco lépe optimalizovat.

facebook_messenger

Hlavní obrazovka Messengeru nově nenabídne jen seznam poslední komunikace s vašimi přáteli, ale v dalších panelech nabídne seznam oblíbených kontaktů, upozornění na narozeniny vašich přátel a také výpis uživatelů, kteří jsou aktuálně online.

Facebook také v nedávne aktualizaci do Messengeru přidal podporu pro klasické textové zprávy, což opět nahrává faktu, že z tohoto nástroje chce udělat komplexní komunikační aplikaci pro chytré telefony a tablety. A zdá se, že zatím má nakročeno správným směrem.

facebookMSN

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. CageJ (neregistrovaný)

    Mam ho uz tiez a nevsimol som si to ani :D..

  2. jiri jurcak (neregistrovaný)

    prosim, jak zapnu Favorites v messengeru, kdyz jsem ho skryl. Dekuji

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *