Domů » Bleskovky » Facebook Messenger nabídne check-in přímo v aplikaci. Zatím s KLM

Facebook Messenger nabídne check-in přímo v aplikaci. Zatím s KLM

Nizozemská aerolinka KLM (Royal Dutch Airlines) ve spolupráci s Facebookem představila zajímavou funkci, kterou ocení všichni cestovatelé. Jakmile svůj profil na této sociální síti propojíte s profilem KLM, můžete skrze Facebook Messenger získávat rychlé informace o nadcházejícím letu, případně provést check-in. Elektronické letenky tak dostanou nového „konkurenta“.

Kromě toho má zákazník možnost přímo přes Messenger využít podpory aerolinky, se kterou tak může komunikovat v reálném čase. KLM by ale neměla zůstat jedinou aerolinkou, Facebook už nyní jedná s dalšími partnery a je tedy velice pravděpodobné, že se služba v budoucnu dočká dalšího rozšíření, díky kterým bude cestování v letadle zase o něco příjemnější.

A jak jste na tom vy? Využíváte při cestování elektronických letenek a do letadla nastupujete s telefonem v ruce, nebo zatím dáváte přednost klasickým letenkám?

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments