Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Uber si budete moci objednat přímo z Facebook Messengeru

Uber si budete moci objednat přímo z Facebook Messengeru

Pokud rádi využíváte služeb alternativní taxislužby Uber, již brzy nebudete potřebovat k jejímu objednání oficiální aplikaci a jízdu si budete moci objednat přímo z aplikace Facebook Messenger.

  

Intergrace Uberu bude maximálně jednoduchá, pokud vám někdo pošle ve zprávě adresu cílové destinace, bude stačit na ni kliknout a požádat o jízdu, případně zadat adresu manuálně klepnutím na ikonku automobilu. Na Messenger vám pak budou chodit zprávy přímo od Uberu, například o tom, že řidič je na cestě k vám a za jak dlouho se u vás objeví.

První zákazníci, kteří využijí Uber přes Messenger, navíc dostanou první jízdu zdarma, a to až do výše 20 dolarů. Bohužel, zkušební provoz si mohou zatím užít pouze vybraní uživatelé v USA. Rozšiřování služby do dalších zemí má ale postupně pokračovat, tak snad se dočkáme i v České republice, kde Uber také úspěšně funguje.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Martin P. (neregistrovaný)

    No zatím to vypadá, že Uber jak firmu tak řidiče, který pro Uber jezdí čeká solidní pokuta.

  2. Trevor (neregistrovaný)

    Hlavne Uber Pop. Ten je sice relativne cenove zajimavy z pohledu zakaznika (pokud mu nevadi,ze ho veze clovek bez licence) ale z pohledu ridicu to zajimave neni vubec. Proto to nikdo nejezdi a tezko tak sezenete nejake auto,ktere by vas nekam dovezlo :-)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel