Sledujte nás na YouTube

Tlačítko “To se mi nelíbí” se nakonec na FB neobjeví, nahradí jej smajlíci s různými pocity

Zdá se, že tlačítko „To se mi nelíbí“ nakonec na sociální síť Facebook nedorazí. Mark Zuckerberg již dříve naznačil, že by byl nerad, aby palec dolů sloužil k virtuální šikaně, a že zřejmě přijdou jiné formy vyjádření nesouhlasu a dalších pocitů. Jejich testování začíná právě nyní ve Španělsku a Irsku na omezeném okruhu uživatelských účtů, server Engadget se nyní dostal k několika screenshotům, které odhalují, že přibyde šest emotikon doplňujících tlačítko „To se mi líbí“.

  

Emotikony mají vyjádřit lásku, smích, červenající se úsměv, šok, smutek a hněv. Tímto způsobem bude možné reagovat na události více způsoby, mnohdy vhodnějšími než je samotné „olajkování“.

Použité emotikony se pak budou zobrazovat pod každým příspěvkem společně s počtem lidí, kteří je použili. Jakmile Facebook vyhodnotí úspěch této funkce, bude zřejmě rozšířena i do dalších zemí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

 1. Shepii (neregistrovaný)

  Už vidím puberťačky, jak budou celé šťastné, že jim někdo Lavnul fotku, maminky, které se nebudou moci dočkat až jim někdo Sadne jejich smutný příběh o chlapečkovi s rakovinou a fanoušky Samsungu, jak budou rozdávat Angry pod články o iPhonech..

 2. RadekLaz (neregistrovaný)

  Pokrok nezastavíš……

 3. -pekr- (neregistrovaný)

  Tak to je naprostý hnus. Já si naopak dokážu představit to tlačítko – Tohle se mi nelíbí, tohle je fakt jak pro puboše …

 4. WP (neregistrovaný)

  FB…dokonaly svet plny pozitivnich emoci a libeni se…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *