Erotické modelky mají utrum. OnlyFans v Rusku pozastavuje činnost

OnlyFans charles deluvio unsplash

Internetová služba s předplaceným obsahem OnlyFans na území Ruské federace dočasně pozastavuje svou činnost. Minulý týden zástupci společnosti Fenix International Limited, kteří službu provozují, oznámili, že podnikají kroky k pozastavení účtů, které v Rusku přijímají peníze od předplatitelů. Dále v prohlášení pro server Motherboard uvedli, že prozkoumali několik variant, jak pokračovat v poskytování služeb tvůrcům zasaženým rusko-ukrajinským konfliktem, nicméně kvůli zpřísňujícím se platebním restrikcím se nepodařilo najít způsob, jak toho dosáhnout.

Už v únoru letošního roku někteří ruští uživatelé dočasně ztratili k OnlyFans přístup, jak zmínil magazín Rolling Stone. Krátce poté ovšem služba účty opět aktivovala a dodala, že budou mít plný přístup ke všem funkcím, dokud OnlyFans neztratí přístup k platebním metodám. Nyní se služba zařadila po bok celé řady ostatních, které ruský trh kvůli válce na Ukrajině opustily.The Famous Saint Basil's Cathedral in RussiaNepřehlédněte

Svět vs. Putin: sestavili jsme přehled technologických firem, které to v Rusku zabalily

Ačkoli původně bylo OnlyFans zamýšleno jako platforma pro internetové tvůrce, kteří mohli sdílet se svými fanoušky exkluzivní obsah za pravidelné předplatné, poměrně záhy začal službě dominovat obsah pro dospělé. I když v říjnu loňského roku sexuální obsah zakázala, s velkým úspěchem se to nesetkalo, takže své rozhodnutí zvrátila.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku