Domů » Bleskovky » Epic rozdává zdarma pandemický hit Among Us. Dokážete odhalit záškodníka?

Epic rozdává zdarma pandemický hit Among Us. Dokážete odhalit záškodníka?

Obchod Epic Games Store pokračuje v rozdávání tajemných her zdarma. Po basketbalovém simulátoru NBA 2K21 si můžete do své digitální knihovničky přidat populární multiplayerovou záležitost Among Us, která sice bez většího ohlasu vyšla už v roce 2018, obrovské vlny popularity se však dočkala až o dva roky později během pandemie koronaviru.

among us

Hra se soustředí kolem posádky vesmírných cestovatelů, kteří mají za úkol plnit různorodé úkoly, v čemž se jim snaží zabránit jeden či více záškodníků. Nabízená verze hry podporuje funkci cross-play, tudíž si můžete bez problémů zahrát s hráči, kteří si hru zakoupili například na Steamu.

Nabídka potrvá do 3. června, kdy ji vystřídá jiný tajemný titul.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).