Domů » Bleskovky » Stahujte zdarma basketbalový simulátor NBA 2K21. Tím ale nadílka nekončí

Stahujte zdarma basketbalový simulátor NBA 2K21. Tím ale nadílka nekončí

O bezplatných hrách na Epic Games Store informujeme vcelku pravidelně. Už od minulého týdne však obchod lákal na tajemnou hru, ze které se nakonec vyklubal aktuální ročník basketbalového simulátoru NBA 2K21, který se dlouhodobě těší uznání fanoušků za skvělé grafické zpracování a propracovanou hratelnost, ale zároveň ostré kritice kvůli přemíře mikrotransakcí v některých herních režimech.

nba 2k21

Fanoušky basketbalu jistě potěší možnost hrát prostřednictvím funkce cross-play s hráči, kteří si titul zakoupili na Steamu, což by mělo být dostatečnou zárukou široké hráčské základny v online režimech. Některé zájemce by naopak mohly odradit poměrně vysoké požadavky na velikost úložiště, které šplhají ke 100 GB.

NBA 2K21 - Official Next-Gen Gameplay Reveal Trailer

Nadílka nekončí

Nabídka potrvá až do 27. května, kdy ji vystřídá další dosud utajovaná hra. Připomeňme, že podobnou akci přichystal Epic Games Store také loni, kdy v rozmezí čtyř týdnů rozdal pecky jako Borderlands 2, Civilization VI, GTA 5 nebo Ark: Survival Evolved. Už teď můžeme čile spekulovat, jaký hit si budeme moci aktivovat příště.

Epický výprodej

Štědré nadělování je součástí velkého, měsíc trvajícího výprodeje s názvem Mega Sale. V rámci výprodeje pořídíte celou řadu parádních titulů s velkou slevou, kterou můžete umocnit ještě speciálním kuponem v hodnotě 10 dolarů (270 korun), jejž je možné uplatit na většinu her (včetně již zlevněných) s cenou 399 korun nebo vyšší.

Tip: GTA 5 pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S zná datum vydání

Za skvělou cenu si tak můžete pořídit například střílečku Metro Exodus, která po uplatnění všech slev vychází na 150 korun, nebo western Red Dead Redemption 2, za nějž zaplatíte 789 korun. To je však pouze špička ledovce, za zvýhodněnou cenu zakoupíte celou řadu dalších titulů, stačí si vybrat.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).