Domů » Bleskovky » DxOMark: Galaxy S9+ je nejlepším telefonem pro mobilní fotografii

DxOMark: Galaxy S9+ je nejlepším telefonem pro mobilní fotografii

Nikdo nepochyboval o tom, že bude nová Galaxy S9 velkým hitem. Nám se také velmi zalíbila, a evidentně se zalíbila i populárnímu serveru DxOMark, který se stará o hodnocení fotoaparátů. Podle něho totiž Galaxy S9(+) nabízí v současnosti vůbec to nejlepší, co lze na poli mobilní fotografie mít. Dokáže se ale Samsung udržet na první příčce dlouho?

Nová Galaxy S9+ dokonce výrazně překonává své předchůdce – model S8 s 88 body a Note8 s 94 body, a odnáší si tak skvělé hodnocení 99 bodů (104 pro foto a 91 pro video), čímž překonává i dosavadního krále – Google Pixel 2, který seděl na prvním místě se svými 98 body.

Galaxy S9 si při testování poradila se všemi problémy naprosto bez zaváhání. DxOMark vyzdvihuje především neuvěřitelnou ostrost a detail za ostrého Slunce (při fotografování). Jedinou větší výtku měl server DxOMark vůči videu, kde se mnohdy ztrácely podstatné detaily, a to za všech situací.

Uvidíme, jak dlouho se Samsung na první příčce udrží. Postupně by se měly totiž odhalovat nové Pixely a vlajkové lodě ostatních výrobců. Nějakou dobu však Samsungu ono prvenství určitě zůstane.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
32 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments