Domů » Bleskovky » Dostaňte se do formy: Google připravil třicetidenní výzvu

Dostaňte se do formy: Google připravil třicetidenní výzvu

Na Nový rok si nejeden z nás dává novoroční předsevzetí. Jedním z nejčastějších je začít běhat, či provozovat jinou fyzickou aktivitu, což po právě skončených svátcích dává smysl. Jelikož tato předsevzetí nemají většinou dlouhého trvání, rozhodl se Google prostřednictvím své aplikace Fit připravit jejím uživatelům třicetidenní výzvu, která začíná právě dnes, tedy 1. ledna.


K akci se připojíte pomocí několika kliknutí přímo v aplikaci. Po celou dobu trvání stačí sbírat pohybové a cardio body, které Google Fit představil při svém redesignu minulý rok. Na podporu této akce Google povolal do zbraně 36 influencerů z 9 zemí, kteří vás budou motivovat na sociálních sítích YouTube a Instagram pod hashtagem #GetFitWithGoogle. A co vy, přidáte se k novoroční výzvě?

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

5 komentářů

 1. Doc. PhDr. Vítězslav Vaculík CSc (neregistrovaný)

  Moc pěkné. Ale možná, že bych já, poněkud přestárlý, jak by nám radi říkali mladší kolegove useři, měl ve svém věku vyzvat Google.
  Já*1930, který jsem plně soběstačný a v mezích data i celkem zdráv, vyzývám vsechny, aby žili jako já s co nejmenší uhlikovou stopou, venčili se se svymi psy a kočkami, jezdili na kole či nákladní tříkolce šlapací ne pro sport, nýbrž pro sebeobsluhu. Řezali a sekali dřevo, ne pro chalupaření, nýbrž pro celoroční potřebu, uměli si vymést komín, pokrýt střechu a ještě se postarat opomoc při výuce dceřiných žáků a dětí z projektu Anděl pro lepší svět – Dětská Mírová cena. K tomu vyzývám mlade kolegy usery. GOOGLA naopak vyzývám aby ozdravil sám sebe a zachoval nejpřehlednější a nejsmysluplnější sociální síť. Veškeré kardiobody jsou jen lhaním do kapsy lovců sobě. Protože jako filosof a emeritní kybernetik vím, že moje výzva je zbytečná, učiním jeste jednu. Žijte pro smysl života, nikoli pro oslňování světa. Přeji všem krásný rok 2019.

  • milennium

   Skvěle napsáno, pane Vaculík…

  • mposvar

   Vše společně do jednoho hrnce, a za stálého míchání uvařit.
   Poté nechat odležet.
   Jo a ono to moc nechutná?
   To je tak, když se splácá páté přes deváté cz-eng-cz…

   • Vladimír (neregistrovaný)

    Cooo? To je k cemu koment?

   • mposvar

    Vladimír (neregistrovaný)
    k příspěvku Doc. PhDr. Vítězslav Vaculík CSc (neregistrovaný).
    Není Ti to z odkazu a obsahu psaného textu zřejmé?
    Téma je jinak novoroční předsevzetí.
    Takže za mne, ano sportovní aktivity jsou jedny z nejčastějších.
    Důvody těch, kteří si tato předsevzetí stanovují jsou jistě všem zřejmé.
    Tato popisovaná aplikace je jistě pro mnohé v tomto ohledu inspirativní.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *