Domů » Bleskovky » Dočkáme se hodinek Pixel Watch? Google dává dohromady vývojový tým

Dočkáme se hodinek Pixel Watch? Google dává dohromady vývojový tým

O chytrých hodinkách přímo od Google se spekuluje již nějaký čas, avšak zatím se neobjevily žádné důkazy, které by jejich přípravu potvrzovaly; přitom poslední smartphony Pixel unikaly a unikají jako na běžícím páse. Nyní se však zdá, že Google skutečně v oblasti vlastních chytrých hodinek něco chystá.

Na stránkách Google Careers se v minulém týdnu objevila nabídka na pozici viceprezidenta hardwarového inženýrství v oblasti chytré nositelné elektroniky. Uchazeč by měl spolupracovat s vedoucím týmem divize Google Hardware a měl by být zodpovědný za vývoj, design a dodávky všech nositelných produktů s logem Google. Kromě toho Google hledá i manažera designu pro stejné oddělení.

Google v minulém měsíci nakupoval technologie u Fossilu, společně s nimi prý ke Googlu přešla i část výzkumného a vývojového týmu. Možná se tak v budoucnu skutečně nějakých „Pixel Watch“ dočkáme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Pokud marketingově budou zapadat ke Google Pixel může na ně většina trhu zapomenout.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).