Domů » Bleskovky » Dočkáme se hodinek Pixel Watch? Google dává dohromady vývojový tým

Dočkáme se hodinek Pixel Watch? Google dává dohromady vývojový tým

O chytrých hodinkách přímo od Google se spekuluje již nějaký čas, avšak zatím se neobjevily žádné důkazy, které by jejich přípravu potvrzovaly; přitom poslední smartphony Pixel unikaly a unikají jako na běžícím páse. Nyní se však zdá, že Google skutečně v oblasti vlastních chytrých hodinek něco chystá.

Na stránkách Google Careers se v minulém týdnu objevila nabídka na pozici viceprezidenta hardwarového inženýrství v oblasti chytré nositelné elektroniky. Uchazeč by měl spolupracovat s vedoucím týmem divize Google Hardware a měl by být zodpovědný za vývoj, design a dodávky všech nositelných produktů s logem Google. Kromě toho Google hledá i manažera designu pro stejné oddělení.

Google v minulém měsíci nakupoval technologie u Fossilu, společně s nimi prý ke Googlu přešla i část výzkumného a vývojového týmu. Možná se tak v budoucnu skutečně nějakých „Pixel Watch“ dočkáme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Martin P. (neregistrovaný)

    Pokud marketingově budou zapadat ke Google Pixel může na ně většina trhu zapomenout.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *