Domů » Bleskovky » S digitální peněženkou Masterpass nově můžete platit na čerpacích stanicích

S digitální peněženkou Masterpass nově můžete platit na čerpacích stanicích

Síť čerpacích stanic Shell společně se společností Mastercard představili řešení, které zákazníkům umožní komfortnější a bezpečnější platby za pohonné hmoty. Poprvé v České republice tak budou mít řidiči na většině čerpacích stanic Shell možnost využívat digitální peněženku Masterpass a jejím prostřednictvím hradit paliva přímo z vozu pouhým naskenováním QR kódu na výdejním stojanu ještě před natankováním paliva. Služba bude funkční od 28. listopadu.

shell_masterpass

Platbu bude možné provést chytrým mobilním telefonem nebo tabletem přímo od tankovacího stojanu a díky nádvorní obsluze tak řidič u většiny čerpacích stanic Shell vůbec nebude muset vystupovat z vozu.

Digitální peněženku Masterpass je možné stáhnout na Google Play či v App Store. Poté stačí provést několik jednoduchých kroků pro nastavení aplikace a služba je připravena k použití na většině čerpacích stanic Shell v České republice a dále také u více než 2000 českých obchodníků, stovky tisíc internetových obchodů a šesti milionů obchodníků umožňujících bezkontaktní platby po celém světě.

Masterpass AT CZ SK
Cena: zdarma
‎Masterpass AT CZ SK
Cena: zdarma

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Aneb obsluha pumpy na vás zavolá benga, pač vás jasně viděla odjet bez zaplacení :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).