Design další novinky od OnePlus prozrazen. Jen nevíme, jak se bude jmenovat

OnePlus 10 Pro 8

OnePlus ve spolupráci se sesterskou firmou Oppo chrlí jeden telefon za druhým, což má svá pro i proti. Na jednu stranu mají fanoušci výrobce větší výběr, na druhou stranu se z OnePlus stala poměrně tuctová značka s nepřehledným portfoliem. Tiskové snímky jednoho z budoucích telefonů společnosti odhalil informátor @evleaks. Bohužel však neuvedl, o jaký telefon se jedná.

Bude takto vypadat základní OnePlus 10?

Design telefonu odkazuje na současný vlajkový model OnePlus 10 Pro, zejména pak vzhledem fotomodulu, který vystupuje z levého horního rohu zad. Oproti současné vlajce zde však vidíme jasné známky toho, že se bude jednat o lacinější kousek. Napovídá tomu už samotné rozložení čoček v modulu – ty velké jsou pouze dvě, pravděpodobně budou sloužit hlavnímu a širokoúhlému fotoaparátu.

Ve třetím kruhu jsou vidět dvě miniaturní (a pravděpodobně méně podstatné) čočky, čtvrtý kruh pak obsahuje pouze informaci o tom, že hlavní snímač bude mít rozlišení 64 megapixelů. Žádný teleobjektiv, žádné logo Hasselblad. K tomu si přidejme poměrně velkou bradu, chybějící posuvné tlačítko na přepínání profilů a čtečku otisků prstů „pouze“ na pravém boku. Z toho je poměrně jasné, že před sebou máme levnější zařízení.

OnePlus nám stále ještě „dluží“ základní model OnePlus 10, ovšem oproti minulé generaci by zde došlo k příliš velkým kompromisům. Nejspíš tak před sebou máme obrázky některého z budoucích zástupců levnější řady Nord.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku