Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Den před premiérou: prohlédněte si sluchátka OnePlus Buds na tiskových snímcích

Den před premiérou: prohlédněte si sluchátka OnePlus Buds na tiskových snímcích

Jen den před startem velkého eventu společnosti OnePlus se prostřednictvím uniklého souboru APK z nejnovějšího softwarového updatu ke smartphonu OnePlus 8 dostaly do éteru oficiální rendery bezdrátových sluchátek OnePlus Buds. Ukazují všechny tři oficiální barvy – bílou, černou a (předešlými úniky nezmiňovanou) modrou.

 

Vůbec první bezdrátová sluchátka čínského výrobce by měla do vínku dostat funkci aktivního potlačení okolního hluku při volání, výdrž baterie na jedno nabití – v kombinaci s nabíjecím  pouzdrem – až 30 hodin a podporu bezdrátového nabíjení s výkonem 7,5 W.

Uvedena na scénu budou společně s ambiciózním smartphonem pro střední třídu OnePlus Nord, a to velmi netradičním způsobem – v rozšířené realitě. I nám do redakce na tuto akci dorazila oficiální pozvánka se speciální kartičkou. Celou akci samozřejmě budeme pozorně sledovat a po jejím skončení vám přineseme článek se všemi důležitými informacemi.

oneplus nord pozvanka
Originální pozvánka na AR premiéru nového smartphonu OnePlus Nord

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments