Domů » Bleskovky » Další čínská šílenost: Bluboo chystá kopii Galaxy S9 s 8300 mAh baterií

Další čínská šílenost: Bluboo chystá kopii Galaxy S9 s 8300 mAh baterií

Doba se změnila a čínští výrobci už nepředstavují kopie vlajkových modelů renomovaných výrobců s několikatýdenním zpozděním – nově jsou podobné kopie často odhaleny ještě před oficiální premiérou „zdrojového“ telefonu. V tomto případě jde o Bluboo S3, které má svým designem kopírovat chystaný Samsung Galaxy S9; ten bud představený na konci února při Mobile World Congressu v Barceloně. Na renderech je podoba s Galaxy S9 celkem patrná, ale otázkou zůstává, jak takové zařízení bude vypadat v reálu.

Bluboo S3 by po hardwarové stránce měl být zcela průměrným smartphonem a lákadlem by tak mohl být pouze ukradený design vlajkového modelu Samsungu v kombinaci s 8300mAh baterií a nízkou cenou. Další hardwarové parametry zatím výrobce nezveřejnil, nicméně vzhledem ke kapacitě baterie je jasné, že případní zájemci budou muset počítat s celkem masivní tloušťkou a vyšší hmotností.

Příjemné je, že novinka nabídne podporu rychlého nabíjení 9V/3A, díky kterému akumulátor dobijete za zhruba dvě a půl hodiny. Ze zveřejněných renderů je patrné, že telefon bude dostupný ve zlaté a černé barevné variantě.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments