Domů » Bleskovky » Další čínská šílenost: Bluboo chystá kopii Galaxy S9 s 8300 mAh baterií

Další čínská šílenost: Bluboo chystá kopii Galaxy S9 s 8300 mAh baterií

Doba se změnila a čínští výrobci už nepředstavují kopie vlajkových modelů renomovaných výrobců s několikatýdenním zpozděním – nově jsou podobné kopie často odhaleny ještě před oficiální premiérou „zdrojového“ telefonu. V tomto případě jde o Bluboo S3, které má svým designem kopírovat chystaný Samsung Galaxy S9; ten bud představený na konci února při Mobile World Congressu v Barceloně. Na renderech je podoba s Galaxy S9 celkem patrná, ale otázkou zůstává, jak takové zařízení bude vypadat v reálu.

Bluboo S3 by po hardwarové stránce měl být zcela průměrným smartphonem a lákadlem by tak mohl být pouze ukradený design vlajkového modelu Samsungu v kombinaci s 8300mAh baterií a nízkou cenou. Další hardwarové parametry zatím výrobce nezveřejnil, nicméně vzhledem ke kapacitě baterie je jasné, že případní zájemci budou muset počítat s celkem masivní tloušťkou a vyšší hmotností.


Příjemné je, že novinka nabídne podporu rychlého nabíjení 9V/3A, díky kterému akumulátor dobijete za zhruba dvě a půl hodiny. Ze zveřejněných renderů je patrné, že telefon bude dostupný ve zlaté a černé barevné variantě.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
l0lz
Uživatel
l0lz

lol, konečne to niekoho napadlo..

uni
Uživatel
uni

Smrdí to MTKáčkem a nějakou proprietární technologií rychlého nabíjení + mizerné parametry typu nízkého jasu apod. Klasika:)

bkf1
Uživatel
bkf1

nj ale za 5/6ku dobrý :) Jinak mě vždycky baví, jak kdejakej číňan i do obyč telefonu třeba za 3ku kolikrát narve aku 6000 mAh a u velkých výrobců u telefonů za 20 je uživatel rád, když tam má něco aspoň trochu nad 3000 mAh :-D

kopírak
Anonym
kopírak

nojo na papíre to má 6000mAh
ale ve skutečnosti to pak vypadá na 2000

bkf1
Uživatel
bkf1

„vzhledem ke kapacitě baterie je jasné, že případní zájemci budou muset počítat s celkem masivní tloušťkou“
Moje S7ka má 8 a tohle skoro 11… což se ROZHODNĚ nedá nazvat MASIVNÍ tloušťkou :-D Kdyby měl telefon 20.000 mAh a tloušťku cenťák a půl tak ok, nazvu to masívní tloušťkou…